DJ Seanen i Hawai Party w Klubie Imperium w ten weekend!

DJ Seanen i Hawai Party w Klubie Imperium w ten weekend!
fot. Imperium W sobotę, 15 października, za deckami stanie Kamil Łokietek 21-letni Dj i producent pochodzący z Nowej Soli, zakochany w świecie muzyki EDM.
istotne.pl klub imperium

Mimo młodego wieku i krótkiego stażu, jego produkcje i remixy sprawiają, że masz wrażenie, iż robi to od lat. Twórca wielu remixów oraz bootlegów, takich jak doskonale znany wszystkim Dj Shog - Another World i Tribute)w kolaboracji z Cortez'em, czy odświeżenia klasyków, m.in. "Agharta" Westbam`a, Dj Alien "Driver" oraz wiele, wiele innych. Wszystkie jego produkcje możecie odsłuchać na soundcloud.

Kamil poznawszy podstawy został całkowicie pochłonięty sztuką miksowania i postawił sobie za cel nieustanne doskonalenie się w tej dziedzinie. Bowiem nawet najwspanialsze kawałki nie zabrzmią należycie, jeśli zdolność ich doboru nie będzie szła w parze z techniką. 

Seaven oprócz wyżej wymienionych cech ma jeszcze jedną, wypływającą naturalnie z jego charakteru, czyli wyśmienity kontakt z publicznością. Zawsze otwarty wręcz chłonie wrażenia ludzi tańczących na parkiecie, by oddać je potem ze zdwojoną siłą.
Dj Seaven na pewno tego wieczoru sprawi Wam muzyczne lanie.

 

 

 

 

 

Hawai Party

Zapraszamy na kolejną szaloną i niepowtarzalną imprezę w Imperium jaką jest Hawai Party, w piątek 14 października o 21:00. Wszyscy wstęp wolny do 23:00!

  • Panie i Panowie +18 przez całą noc piją za darmo, kupony na napój rozdajemy do 23:00
  • Dla wszystkich hawajskie naszyjniki
  • Schładzać będziemy Was nowymi egzotycznymi drinkami
  • Wystrzały konfetti
  • Efekty zmrożonego Co2
  • Do 23: 00 mega promocja, napoje po 5 zł

To będzie melanż w totalnie innym wymiarze!

Informacja zlecona