Janusz Korwin-Mikke, szef partii Wolność, w Bolesławcu

Janusz Korwin-Mikke, szef partii Wolność, w Bolesławcu
fot. Krzysztof Gwizdała Spotkanie z Januszem Korwin-Mikkem odbędzie się 15 października, o godz. 17:30, w sali konferencyjnej BOK-MCC przy pl. Piłsudskiego.
istotne.pl polityka, janusz korwin-mikke

– Janusz Korwin-Mikke to postać, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Znany jest ze swojej wieloletniej działalności politycznej, której cele można określić w trzech słowach: wolność, własność i sprawiedliwość – mówi Patryk Jurga, szef Wolności (dawniej KORWiN) w okręgu jeleniogórsko-legnickim.

J. Korwin-Mikke był posłem na Sejm I kadencji, obecnie jest europosłem oraz mistrzem krajowym w brydżu, a także autorem wielu książek, w tym tej o systemie podatkowym. Przez wielu ludzi kojarzony jest ze swoich stanowczych wypowiedzi na tematy gospodarcze oraz światopoglądowe.

Spotkanie będzie podzielone na 3 części. Rozpocznie je wykład, potem będzie można zadać prelegentowi pytania. – Na sam koniec będzie czas na zrobienie zdjęć i krótką rozmowę. Na spotkanie zapraszamy wszystkich chętnych. Prezes nie boi się trudnych pytań. Zapraszamy! – dodaje P. Jurga.

Spotkanie z Januszem Korwin-Mikkem odbędzie się 15 października, o godz. 17:30, w sali konferencyjnej BOK-MCC przy pl. Piłsudskiego. Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1764545610483753/.

Patryk Jurga/ii