Serca dla nauczycieli od uczniów Szkoły Podstawowej nr 3

Serca dla nauczycieli od uczniów Szkoły Podstawowej nr 3
fot. Szkoła Podstawowa nr 3 Akademię szkolną przygotowali uczniowie klasy 4a pod kierunkiem Agnieszki Markowicz oraz Adriana Banysia.
istotne.pl dzień edukacji narodowej, szkoła podstawowa nr 3

Uroczysty apel odbył się w sali gimnastycznej, która na ten dzień przybrała odświętny wygląd. Na początek został wprowadzony sztandar szkoły i odśpiewano hymn państwowy. Następnie głos zabrała dyrektorka Dorota Basiak, która złożyła życzenia nauczycielom oraz podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.

Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych oraz miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

Uroczystość przebiegła w miłej oraz radosnej atmosferze. Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom naszej szkoły oraz wręczyli także piękne laurki z życzeniami przygotowane własnoręcznie przez uczniów klas IV-VI oraz Samorząd Uczniowski.