BKS: Lechu pamiętamy i dla Ciebie wygrywamy

BKS wysoko pokonał Ocice
fot. MZ Spotkanie BKS - LKS Ocice zakończyło się wynikiem 7:0 dla BKS. Przed meczem piłkarze i kibice obu drużyn uczcili pamięć zmarłych Krzysztofa Lechowskiego i Janusza Kreta.
istotne.pl 0 mecz, bks bolesławiec, lks ocice

W sobotnim meczu 8 kolejki rozgrywek jeleniogórskiej A-klasy BKS podejmował LKS Ocice. Przed meczem piłkarze i kibice obu drużyn uczcili minutą ciszy pamięć zmarłego cztery lata temu piłkarza i trenera m.in. BKS-u Bolesławiec — Krzysztofa „Lecha” Lechowskiego oraz zmarłego niedawno prezesa klubu Piast Wykroty — Janusza Kreta. Dla uczczenia pamięci Krzysztofa Lechowskiego przed meczem zawodnicy BKS-u założyli białe koszulki z napisem Lechu Pamiętamy. Klub składa podziękowania Eugeniuszowi Zielonce, właścicielowi firmy Fiber-Products za sfinansowanie zakupu okolicznościowych koszulek.

BKS wysoko pokonał OciceBKS wysoko pokonał Ocicefot. MZ

Od samego początku spotkania na murawie dominował BKS. Pierwsza bramka padła w 14 minucie spotkania. Skuteczny kontratak zakończył golem Mirosław Markowski. W 29 minucie Adrian Popek, po asyście Łukasza Graczyka, podwyższył na 2:0. Po zmianie stron hat-tricka zaliczył najskuteczniejszy strzelec BKS — Łukasz Graczyk (bramki w 62, 64 i 67 minucie). W 77 minucie gola na 6:0 dla BKS strzelił głową waleczny Oskar Pochwała. Ten sam zawodnik, w 89 minucie, ustalił wynik meczu na 7:0 dla BKS.

Przypominamy i zachęcamy do głosowania w rankingu na najlepszego zawodnika BKS.

BKS: Dawid Kizyma — Józef Pietrzak, Paweł Rissmann, Maciej Zielonka (72' Maciej Sroka), Krzysztof Janicki, Marcin Szaja (73' Jarosław Baut), Adrian Popek, Oskar Pochwała, Oliwier Gasiak (46' Piotr Juszczak), Mirosław Markowski, Łukasz Graczyk.

LKS Ocice: Marcin Jakieła — Mateusz Orda, Paweł Karaban, Patryk Pacuła, Damian Kasprzyk, Marek Oślak, Szymon Długosz, Hubert Pajdzik, Michał Kojder, Paweł Nowak, Hubert Kaczor (68' Tomasz Kukawski).