DJ J&G i Kac Vegas w Imperium

DJ J&G i Kac Vegas w Imperium
fot. Imperium W piątek 7 października klubowa impreza Kac Vegas, w sobotę 8 października za konsoletą stanie DjJ&G Jarek Grzemski.
istotne.pl imperium, kac vegas

Zapraszamy na kolejną szaloną i niepowtarzalną imprezę w Imperium jaką jest "Kac Vegas w Imperium", piątek, start 21:00. Tej nocy stawiamy wszystkim uczestnikom imprezy. To będzie melanż w totalnie innym wymiarze. Tego wieczoru pojawi się kilku Alanów (brodaczy), którzy staną do konkursu picia na czas (mocne nagrody). Pojawią się żyrafy. Wszystkim chętnym wykonamy dziary na twarzy. Szukamy chętnego, który da sobie wyrwać zęba (nagroda: wstęp i open bar przez cały rok w Imperium). Nikogo nie będziemy namawiać do ślubu ze striptizerką, odbycia stosunku homoseksualnego, do ogolenia sobie głowy, obcięcia sobie palca, seksu z transwestytą. O masę wyjątkowych zdjęć doskonałej jakości zadba nasz etatowy fotograf. Tego wieczoru zabierz do Imperium uśmiechniętą twarz oraz trzy wiadra energii.

Jarek Grzemski pochodzi z Zielonej Góry i jest miłośnikiem pompujących brzmień, początkujący producent, a przede wszystkim DJ to twórca wielu remixów oraz bootlegów, takich jak doskonale znane wszystkim TopO Hits. Jarek muzyką interesował się od dziecka, a na polskiej scenie klubowej zadebiutował 2 lata temu i od tamtego czasu próbuje prężnie rozwijać swoją karierę. Jego dźwięki na pewno godnie poruszą waszymi ciałami na parkiecie.

Aquagen Hard To Say I'm Sorry (J&G vs DJ Wajs vs JAN3K '2015 Rework)


Robin Schulz & Judge - Show Me Love (JAN3K & J&G Bootleg)


Svenson & Gielen - Twisted (Vadim Vronskiy X JAN3K & J&G Remix 2016)


JAN3K & J&G - No Limit (Original Mix)

artykuł zlecony