Kto idzie na Bridget Jones 3 do Forum w ten weekend?

Kto idzie na Bridget Jones 3 do Forum w ten weekend?
fot. BOK-MCC Od piątku 7 października, zapraszamy do kina na trzecią filmową część niekończących się miłosnych zawirowań w życiu Bridget Jones.
istotne.pl kino forum, bridget jones

Po rozstaniu z Markiem Darcym, z którym miała spędzić resztę życia, Bridget znów jest singielką, tym razem po czterdziestce. Jej nieokiełznany optymizm każe jej skupić się na nowych wyzwaniach zawodowych oraz starych i nowych przyjaciołach. Po raz pierwszy w życiu panna Jones czuje, że ma całkowitą kontrolę nad swoim życiem. Czy coś może zaburzyć ten spokój? Oprócz Zellweger i Firtha, w filmie zobaczymy znanego z serii „Transformers” oraz serialu „Chirurdzy” Patricka Dempsey’a, a także laureatkę Oscara Emmę Thompson. Za reżyserię odpowiada Sharon Maguire, twórczyni „Pamiętnika Bridget Jones”.

 

Ponadto na ekranie, film katastroficzny „Żywioł. Deepwater Horizon” o załodze największej i najnowocześniejszej platformy wiertniczej na świecie, która musi stawić czoła niewyobrażalnej potędze morskiego żywiołu, podczas katastrofy o niespotykanej dotąd skali oraz „Ostatnia rodzina” historia rodziny Zdzisława Beksińskiego, jednego z najbardziej charakterystycznych polskich malarzy XX wieku i jego syna, Tomasza Beksińskiego, kultowego dziennikarza muzycznego i tłumacza. Dla najmłodszych „Sekretne życie zwierzaków domowych”, zabawna animowana komedia o życiu zwierzaków domowych, które po wyjściu z domu swoich właścicieli prowadzą własne, osobne życie, pełne przygód, intryg i zabawy.

 

Szczegóły i rezerwacja na stronie kina Forum.