"Dajcie mi tenora!", komediowy majstersztyk na deskach Forum

fot. Agencja Muza Wybuchowa mieszanka miłości, zazdrości, biznesu i marzeń o wielkiej karierze. "Dajcie mi tenora!" to także opowieść o narodzinach nowej gwiazdy. W Bolesławcu 13 października o 19:00.
istotne.pl bok-mcc, spektakl, kino forum

W spektaklu nie zabraknie zabawnych pomyłek, nagłych zwrotów akcji i uwielbianych przez widzów przebieranek! Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć!

Gdy do Cleveland ma przyjechać światowej sławy tenor, emocje melomanów sięgają zenitu. Wszyscy z drżeniem serca wyczekują wybitnego artysty. Jednak na chwilę przed uroczystą premierą „Otella”, wszystko zaczyna się komplikować. Powodem tego są… humory i złe samopoczucie głównej gwiazdy wieczoru Tito Merelli (Olaf Lubaszenko), a co gorsza problemy małżeńskie, które prowadzą do tragedii! Premiera jednak musi odbyć się za wszelką cenę!

Zdesperowany Dyrektor Opery Sanders (Andrzej Blumenfeld) nie cofnie się nawet przed najbardziej skandaliczną mistyfikacją. I kiedy pomysł wydaje się idealny i dopracowany, całą tę misternie uknutą intrygę komplikują kobiety: Diana (Katarzyna Żak) primadonna nimfomanka, Maggie (Marta Wierzbicka) dziewiczo piękna córka Dyrektora, Julia (Halina Bednarz) egzaltowana Prezes Towarzystwa Miłośników Opery oraz Maria Merelli (Andżelika Piechowiak) temperamentna włoska żona Maestra. Pikanterii dodaje na domiar boy hotelowy, cudzoziemiec łamiący wszelkie konwenanse.

Czy Dyrektor Opery będzie zmuszony odwołać przedstawienie? A może Max (Marek Kaliszuk) asystent Dyrektora, młody i niespełniony tenor, bohatersko uratuje sytuację i wcieli się w rolę Otella i ku zdziwieniu wszystkich zachwyci publiczność niebiańskim głosem.

Informacje

  • Sala Forum (BOK-MCC) plac Marszałka J. Piłsudskiego 1, czwartek, 13 października, 19:00

  • Wstępne rezerwacje oraz zamówienia zbiorowe u organizatora Agencja Muza, tel. 531 531 001, 604 424 320, 608 590 243  lub e-mail: bilety@agencjamuza.pl

  • Sprzedaż indywidualna: Kasa kina Forum tel. 75 6453292

  • Rezerwacje na stronie kina Forum.

  • Cena: 110 zł

Kolejny dobry spektakl "Lekko nie będzie"

Data: 17 listopada o 19:00

„ Lekko nie będzie" autorstwa Jean-Claude lslert'a to niezwykle zabawna francuska komedia o miłości, pozorach, szukania szczęścia na przekór konwenansom, tolerancji dla własnych wybryków i hipokryzji w ocenianiu innych.

Obsada: Katarzyna Grabowska/Zofia Zborowska, Dominika Ostałowska, Julia Rosnowska, Jan Jankowski, Kacper Kuszewski/ Tomasz Sapryk.

Plakat spektaklu Plakat spektaklu "Lekko nie będzie"fot. Agencja Muza

Informacja zlecona