Klub Imperium Bolesławiec Ferrero Night, gra DJ DBL

Klub Imperium Bolesławiec Ferrero Night, gra DJ DBL
fot. klub Imperium W sobotę 24 września zagra Kacper Zaborski, 19-letni Dj i producent pochodzący z Opolszczyzny, zakochany w gatunkach Future House oraz Bass House zagra. W piątek Fotobudka.
istotne.pl klub imperium, dj dbl, kacper zaborski

Kacper Zaborski jest twórcą wielu remixów oraz bootlegów, takich jak doskonale znana wszystkim "Y.A.L.A" w kolaboracji z NEXBOY'em, czy odświeżenia klasyków, m.in. "Opera Amsterdam", "Music is My Extasy" oraz "Now is the Time". Muzyką interesował się od dziecka, a na polskiej scenie klubowej zadebiutował rok temu i od tamtego czasu próbuje prężnie rozwijać swoją karierę. Z biegiem czasu ukształtował swój gust muzyczny. Osobiście wielki fan twórczości zagranicznych artystów EDM. Jego najwięksi idole to Tujamo, Oliver Heldens oraz Don Diablo, to ich produkcjami inspiruje się tworząc swoje dzieła. Granie za deck`ami zaczęło go interesować po tym jak zaczął bawić się programami komputerowymi i po jakimś czasie zdecydował, że chce zostać jednym z wielkich w świecie muzyki klubowej.

Kacper Zaborski na Instagramie.

Jego dźwięki na pewno godnie poruszą waszymi ciałami na parkiecie!

 

 

W piątek 23 września zapraszamy na zdjęcia z FOTOBUDKI. Zrobimy Wam nieograniczoną ilość zdjęć, pozując do zdjęć, będziesz mógł wykorzystać wiele zabawnych gadżetów: śmieszne czapki, maski, wąsy, wielkie okulary, peruki i kapelusze. Przebierz się, uśmiechnij i baw dobrze razem ze swoimi znajomymi i najbliższymi. Liczba zdjęć nieograniczona. Zabawne fotografie otrzymasz od razu. Drukowane są w przeciągu 15 sekund wprost z fotobudki. Po zrobieniu kilku zdjęć, następuje wydruk. Bez ograniczeń co do ilości zdjęć. Szybko, prosto i zabawnie. Tej nocy stawiamy wszystkim uczestnikom imprezy.