Kulturysta Adrian Markowski drugi na ogólnopolskich zawodach Kamienna Rzeźba

Kulturysta Adrian Markowski drugi na ogólnopolskich zawodach Kamienna Rzeźba
fot. Agata Markowska/www.facebook.com/markowskibodybuilding Bolesławianin Adrian Markowski (reprezentujący klub KS Sandow Śrem) zajął 2 miejsce w Kamiennej Rzeźbie, ogólnopolskich zawodach kulturystycznych będących eliminacjami do reprezentacji Polski na Arnold Classic Europe w Barcelonie.
istotne.pl kulturystyka, kamienna rzeźba, adrian markowski

Zawody Kamienna Rzeźba to świetnie zorganizowana impreza, w której występują zawodnicy prezentujący bardzo wysoki poziom. Kategorie, w których zaprezentowali się zawodnicy, to: kulturystyka klasyczna mężczyzn open, kulturystyka mężczyzn oraz kulturystyka juniorów, a także: fitness sylwetkowe kobiet, bikini fitness oraz fitness plażowe mężczyzn.

Adrian Makowski z Bolesławca zajął drugą lokatę w kategorii kulturystyka klasyczna mężczyzn open. Ogólnopolskie zawody kulturystyczne, będące eliminacjami do reprezentacji Polski na Arnold Classic Europe w Barcelonie, odbyły się 10 września w Strzegomiu. Nasz reprezentant brał udział w tego typu pokazach po raz pierwszy. Ciężką pracą i licznymi wyrzeczeniami udało mu się wywalczyć tytuł wicemistrza. A fakt, że rywale prezentowali bardzo wysoki poziom, sprawia, że nasz kulturysta jest dumny ze zdobytego miejsca na podium. Gratulujemy!

Agata Markowska/ii