Magda Gessler zrobiła kolejną rewolucję, tym razem 44 km od Bolesławca

Magda Gessler zrobiła kolejną rewolucję, tym razem 44 km od Bolesławca
fot. Krzysztof Gwizdała Znana resturatorka znowu w naszym rejonie. Kolejna restauracja z Dolnego Śląska przeszła metamorfozę. Tym razem Magda Gessler odwiedziła Łagów koło Zgorzelca.
istotne.pl magda gessler, kuchenne rewolucje

„Szalotka” to nieduża restauracja usytuowana niedaleko przejścia granicznego w Zgorzelcu. Właścicielką jest energiczna Marta, która nieustannie pracuje nad tym, by lokal był oryginalny i wyróżniający się na tle innych jadłodajni w mieście. Pomysłów jak przyciągnąć gości kobieta ma mnóstwo. Niestety, gości nie było. Atmosfera w restauracji była coraz bardziej nie do zniesienia, a piętrzące się problemy zdawały się nie mieć końca.

Magda Gessler pomogła restauracji w Łagowie. Rewolucja wyszła zaje...ście, jak powiedziała prowadząca program. Po rewolucji „Szalotka” zmieniła nazwę na „Szarlotka z rumieńcem”. Cały materiał możecie obejrzeć na tvnowskiej stronie Kuchennych Rewolucji.

Przypomnijmy, dwa lata temu Magda Gessler zmieniała restaurację Aniołek w Bolesławcu. Również wtedy rewolucja się udała, a Aniołek zyskał akceptację Magdy Gessler.

A jak Wy oceniacie zmiany?