Wejściówki na koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza

Wejściówki na koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza
fot. Teatr Śmiechu W czwartek, 20 października o 19:00 w sali Forum (BOK-MCC) odbędzie się wyjątkowy koncert nieśmiertelnych przebojów Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza. Mamy dla Was dwie pojedyncze wejściówki.
istotne.pl bok-mcc, kino forum, alicja majewska, włodzimierz korcz

Aktualizacja 21.09.2016

Wejściówki otrzymali: Rafał Minkowski i Beata Mertuszka.

Aby dostać pojedynczą wejsciówkę na kocert trzeba wysłać nam za pomocą Formularza tytuł swojego ulubionego przeboju Alicji Majewskiej i napisać w jakich okolicznościach wpadł Wam w ucho. Nie zapomnijcie podać swojego w Formularzu imienia i nazwiska oraz numeru kontaktowego.

W repertuarze koncertu takie niezapomniane przeboje jak "Odkryjemy miłość nieznaną", "Jeszcze się ten żagiel bieli" oraz "Być kobietą". Piosenki interpretowane przez Alicję Majewską i skomponowane przez Włodzimierza Korcza zachwycają do dziś melodyjnością, lekkością, pełnym pasji wykonaniem.

Wywołują nie tylko wspomnienia, bo jako klasyka polskiej piosenki estradowej cieszą się dziś równie wielką popularnością, co kiedyś. Alicja Majewska w latach 70. była związana z zespołem Partita. Występowała w warszawskim Teatrze na Targówku, koncertowała w wielu krajach Europy, Azji i Ameryki. Jest laureatką licznych nagród na międzynarodowych festiwalach. Stale współpracuje z Włodzimierzem Korczem, doskonałym pianistą oraz jednym z najbardziej znanych kompozytorów piosenki polskiej, autorem wielu przebojów estradowych, muzyki filmowej, oratoriów, muzyki teatralnej.

W programie koncertu przeboje i niespodzianki. Artyści przygotowali koncert trochę sentymentalny, trochę wspomnieniowy, spotkanie z muzyką lekką, ale jednocześnie porywającą i – oczywiście – przebojową!

 

Bilety do kupienia w kasie kina Forum
Czynnej codziennie od 10:00
tel. 75 645 32 92
mail: kasa.kino@bok.boleslawiec.pl
rezerwacja na stronie kina Forum

Bilety grupowe do kupienia pod tel. 794 759 447
mail: teatrsmiechu.bilety@impresariat.eu

Sprzedaż internetowa
Teatr Śmiechu (bez prowizji)
Kup bilecik
Bilety w cenie: 85 zł i 75 zł