Koncert Freaky Boys w Imperium w ten weekend!

Koncert Freaky Boys w Imperium w ten weekend!
fot. Freaky Boys/imperium W sobotę, 10 września, zapraszamy wszystkich miłośników brzmienia disco polo i nie tylko na koncert do klubu Imperium. Start 21:00. Koncert 23:45, wstęp dla osób pełnoletnich, bilety w 15 zł.
istotne.pl klub imperium, freaky boys

Zespół ma swój oficjalny profil na Facebook’u oraz kanał na YouTube. Znajdziecie tam wszystkie newsy odnośnie ich muzycznych osiągnięć. Ci z was, których interesuje również prywatne życie chłopaków mogą poszukać ciekawostek na facebook’owych profilach każdego z nich, ponieważ są one publiczne.

Freaky Boys określa swoją muzykę, jako dance, house i club. Rzeczywiście ciężko jest siedzieć w miejscu, kiedy Freaky Boys wchodzi na scenę!

Niektóre przeboje Freaky Boys: Do Białego Rana, Moje Serce Bije Bum Bum, Przez Całą Noc, Ja Będę Kochał Cię, Ho Ho Holiday, Jak Madonna, Take Me Away. Ich koncertów się nie zapomina!!! Więcej informacji na fan page'u Imperium

Sobota, 10 września, 21:00, Imperium. Koncer 23:45.


Freaky Boys jak sama nazwa zespołu wskazuje jest to kooperacja dwóch zwariowanych mężczyzn. Pierwszym z nich jest Mariusz Majewski. Jego pseudonim artystyczny to MaYOman. Już na początku swojej kariery współpracował z wielkimi polskimi zespołami. W roku 1990 z zespołem Reds, w latach od 1990 do 1992 z zespołem Kult i z zespołem De Mono w roku 1992 i 1993. Współpraca ta nie wypełniała jednak w całości zamiłowania do muzyki Pana Mariusza. W 1993 roku podjął on decyzję o wyemigrowaniu z kraju w kierunku Stanów Zjednoczonych. Wyjazd ten był kluczowy dla MaYOman’a ponieważ to właśnie dzięki niemu artysta poznał i zainteresował się muzyką klubową. Był to punkt zwrotny w jego karierze i to właśnie od tego momentu porzucił zawód muzyka i zmienił się w DJ’a. Obecnie oprócz bycia częścią Freaky Boys jest członkiem Power 5 gdzie gra razem z DJ’em Bogdanem Fabiańskim i DJ’em Pawłem Bobrowskim. Więcej na temat tego niezwykle utalentowanego człowieka możecie znaleźć na poświęconej jego osobie stronie internetowej: www.mayoman.pl. Znajdują się tam zdjęcia, linki, informacje na temat płyt oraz biografia artysty.

Drugim członkiem zespołu Freaky Boys jest wokalista Krystian Nowak. Mieszka w Warszawie, jednak pewne jest, że zamieszkiwał również piękne tereny Ibizy. Jest to bardzo żywiołowa i pozytywna postać na polskiej scenie muzyki tanecznej i bez wątpienia robi niebanalne wrażenie przede wszystkim na żeńskiej części publiczności. Przykuwa uwagę nie tylko swoim głosem, ale również świetnym wyglądem i doskonałymi ruchami scenicznymi, które z pewnością porwą również i was do tańca.

Freaky BoysFreaky Boysfot. Freaky Boys/imperium

informacja zlecona