Wdarli się na prywatną posesję i ukradli rowery. Jest wysoka nagroda

Wdarli się na prywatną posesję i ukradli rowery. Jest wysoka nagroda
fot. Czytelniczka Poszkodowani proszą wszystkich życzliwych o pomoc.
istotne.pl policja, kradzież, rower

Do kradzieży doszło w sobotę 10 września o godz. 18:10. – W bezczelny, chamski sposób skradziono rowery z garażu przy ul. Mostowej w Bolesławcu – mówią poszkodowani. – Złodzieje wdarli się na prywatną posesję, kiedy właściciele na moment zostawili otwarte drzwi garażowe. Wydarli je z z odległej części garażu. Uciekając w popłochu, porzucili swój rower.

Okradzeni mieszkańcy Bolesławca proszą o pomoc w odnalezieniu:

Jest też zdjęcie roweru złodziei, którzy „nie wahali się wejść z buciorami do domu, w którym przebywali domownicy, korzystający w tym czasie z garażu, posesji, ogrodu...”

Wdarli się na prywatną posesję i ukradli roweryWdarli się na prywatną posesję i ukradli roweryfot. Czytelniczka

– Prosimy o pomoc też ze względu na te okoliczności, bo wszyscy w tym mieście, kraju możemy czuć się zagrożeni, jeżeli w biały dzień, niemalże na oczach domowników i w jawny, bezczelny sposób, gwałci się ich prywatność i własność – dodają poszkodowani. – Zawsze byliśmy umiarkowanie ostrożni, dbając o bezpieczeństwo, ale jak widać – nie można czuć się bezpiecznym nawet we własnym łóżku. Prosimy o gremialne, społeczne „NIE” przeciwko takiej podłości. Dziś my jesteśmy ofiarami, jutro to możesz być TY. Nie pozwólmy na to!

Jeśli macie informacje, gdzie są rowery poszkodowanych lub do kogo należy porzucony jednoślad, zadzwońcie pod nr 602 394 823 lub na policję: 75 649 62 60. Przewidziano wysoką nagrodę za odnalezienie rowerów.

Czytelniczka/ii