Zadbaj o swojego pieska w CANIS grooming salon

Zadbaj o swojego pieska w CANIS grooming salon
fot. CANIS grooming salon CANIS grooming salon oferuje usługi zarówno dla tych najmłodszych piesków, które dopiero zaczynają przygodę z fryzjerem, jak również dla tych, którzy groomera odwiedzają regularnie.
istotne.pl canis grooming salon

Jeśli chcesz, aby twój pupil miał zawsze zadbaną, czystą i zdrową szatę, powinieneś zatroszczyć się o to od najmłodszych jego lat. Przyzwyczajanie do pielęgnacji psa powinno rozpocząć się już w wieku 2-3 miesięcy, kiedy szczeniak zapoznaje się z salonem groomerskim i jego wyposażeniem. Kolejna wizyta w salonie, podczas której groomer zacznie pierwsze kąpanie, suszenie, strzyżenie i rozczesywanie pieska, powinna nastąpić około 4-5 miesiąca.

Oswajanie z zabiegami pielęgnacyjnymi pozwala uniknąć niepotrzebnego stresu naszym pupilom, a fryzjerom znacznie ułatwia pracę. Jedna sesja poświęcona pielęgnacji skóry i sierści psa może trwać nawet kilka godzin. Dlatego tak ważne jest, abyśmy zatroszczyli się nie tylko o wygląd zewnętrzny naszych psów, ale również zadbali o ich spokój psychiczny podczas niecodziennych dla nich wizyt w salonach fryzjerskich.

CANIS grooming salonCANIS grooming salonfot. CANIS grooming salon

CANIS grooming salon oferuje usługi zarówno dla tych najmłodszych piesków, które dopiero zaczynają przygodę z fryzjerem, jak również dla tych, którzy groomera odwiedzają regularnie.

Świadczymy usługi w zakresie:

  • wizyty zapoznawczej szczeniaka z salonem,
  • strzyżenia psów wg wzorca FCI lub na życzenie klienta,
  • trymowania,
  • czesania i rozczesywania skołtunionej sierści,
  • kąpieli (kosmetycznych, odżywczych, leczniczych),
  • kosmetyki uszu,
  • czyszczenia okolic oczu,
  • kosmetyki poduszek łap,
  • obcinania pazurków,
  • DOG TAXI - jeśli masz problem z dowiezieniem pieska, zrobimy to za ciebie

Do CANIS grooming salon zapraszamy wszystkie pieski: rasowe i wielorasowe, krótkowłose i długowłose, miniaturki i duże. Pracujemy wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie groomerskim, Stosujemy wysokiej klasy kosmetyki przeznaczone tylko do pielęgnacji piesków. Nigdy nie stosujemy wobec czworonogów agresji, poskramiaczy czy środków uspokajająco-usypiających. Wyznajemy zasadę, że spokój i przyjazna atmosfera jest najlepszą metodą współpracy pomiędzy groomerem a pieskiem.

Zapraszamy do CANIS grooming salon, który mieści się w Kruszynie przy ul. Orzechowej 15. Umów się na wizytę dzwoniąc pod numer telefonu 735 600 500 lub mailowo: canisgrooming@gmail.com

Znajdziesz nas na facebooku: CANIS grooming salon.

CANIS grooming salon

(informacja zlecona)