W Imperium Projekt X Domówka Wszech Czasów za free oraz koncert Dj Kuba & Ne!tan

W Imperium  Projekt X Domówka Wszech Czasów za free oraz koncert Dj Kuba & Ne!tan
fot. Dj Kuba & Ne!tan/klub Imerium Każdy kto przeżył epicką imprezę wie, że bez dobrej muzyki nie mogłaby się odbyć. Polscy reprezentanci mocnego EDM’u wystąpią w naszym klubie już w tę sobotę 17 września start 21:00. Wstęp 15zł.
istotne.pl klub imperium

Zapraszamy również w piątek 16 wrzesnia do klubu Imperium w Bolesławcu na PROJECT X Domówka Wszech Czasów. Start 21:00 do 23:00, wstęp FREE!!!

Co Was czeka?

  • Wszystkie droższe napoje podajemy w czerwonych kubeczkach
  • Pojawią się dmuchane zwierzaki, bita śmietana
  • Gramy na 3 parkietach, lasery ,Co2, konfetti
  • Pierwsza w Bolesławcu wideoteka
  • Na imprezę przygotowaliśmy cała masę klubowych koszulek oraz płytek z setami klubu Imperium które rozdamy w trakcie imprezy
  • O masę wyjątkowych zdjęć doskonałej jakości zadba nasz etatowy fotograf
  • Rezerwacja loży całkowicie bezpłatnie tel. 603974751

Nadchodzi prawdopodobnie jedna z najbardziej imprezowych nocy tego lata w klubie Imperium w BolesławcU, a to za sprawą niezwykle energicznego duetu.

Sobota duet Dj Kuba & Ne!tan

Młodzi utalentowani artyści to Jakub Wroński oraz Adrian Pastuszak, którzy wydali już swoje pierwsze utwory współpracując z Ebonym Burksem, który tworzył wraz z Timbalandem czy Whitney Houston. Pasjonaci muzyki elektronicznej, dj-e, producenci, autorzy wielu produkcji, które podbiły parkiety na całym świecie. Ostatnie utwory ich autorstwa można było usłyszeć w setach Hardwella, Tiesto, Twoloud, Afrojacka, Deorro i wielu innych. Pod tym linkiem odsłuchacie ich wszystkie produkcje oraz sety.

Patrząc na ich prężny rozwój można być pewnym, że Dj Kuba & Ne!tan nie zakończą szybko swojej kariery, a raczej przyspieszą jej rozwój. Oto utwory bez których tego lata nie obejdzie się żadna impreza.

INFORMACJA ZLECONA