Bolesławiecki Okoberfest i Łobuzy w klubie Imperium

Bolesławiecki Okoberfest i Łobuzy w klubie Imperium
fot. Imperium W piątek 30 września zapraszamy na Bolesławiecki Oktoberfest. W trakcie imprezy będziemy świętować Noc Chłopaka. Koncert zespołu Łobuzy w sobotę 1 października.
istotne.pl disco polo, klub imperium, łobuzy

Łobuzy to nowy projekt muzyczny, który wstrząsnął polską sceną disco. Przedstawiciele nowego nurtu Disco Yolo to – Discomił, Dj Yalla i Dj Yolo . Ekipa Łoubzów zadebiutowała w połowie 2015r teledyskiem zatytułowanym "Ona Czuje We Mnie Piniądz". To pierwszy singiel promujący ten projekt. Teledysk zrealizowany w Dubaju, czytamy pod teledyskiem na YouTube. Klip na swoich profilach udostępnili m.in. idole nastoletniej publiczności Ewelina Lisowska i Dawid Kwiatkowski. Skądinąd to oczywiste, że piosenka jest utrzymana w mocno tanecznym brzmieniu, trywialnie rzecz ujmując w stylistyce disco polo. Za projektem stoi Igor Pilewicz, menedżer właśnie Kwiatkowskiego, a udział w Łobuzach wzięli m.in. muzycy Eweliny Lisowskiej. Internauci pod teledyskiem zastanawiają się, czy piosenka to parodia disco polo, czy teledysk przygotowany jest na serio.

 

W Polsce disco polo to podobno synonim obciachu. Podobno, bo po odpowiedniej dawce alkoholu ta muzyka pojawia się na wielu imprezach.

Disco polo bezapelacyjnie jest na fali. Obcujemy z tym gatunkiem coraz śmielej i w miejscach, w których jeszcze do niedawna nie przypuszczalibyśmy, że mógłby tam zawitać. Niektórzy nie wyobrażają sobie dobrego melanżu bez "Ona czuje we mnie piniądz". Sobotnia noc będzie w klubie Imperium świętem disco polo i muzyki do kielicha. Czyli o miłości, seksie i o pieniądzach.

Żarty żartami, ale ten utwór odsłuchano już prawie 52 mln razy. Druga produkcja zespołu ujrzała światło dzienne w marcu 2016 roku, jest nią teledysk do piosenki zatytułowanej "Pupy". Zapraszamy na świetną imprezę oraz Bolesławiecki Oktoberfest.