Łobuzy na żywo w klubie Imperium w sobotę

Łobuzy na żywo w klubie Imperium w sobotę
fot. Imperium Koncert w sobotę 1 października. W piątek 30 września zapraszamy na Bolesławiecki Oktoberfest. W trakcie imprezy będziemy świętować Noc Chłopaka.
istotne.pl klub imperium, łobuzy

W Polsce disco polo to podobno synonim obciachu. Podobno, bo po odpowiedniej dawce alkoholu ta muzyka pojawia się na wielu imprezach.

Disco polo bezapelacyjnie jest na fali. Obcujemy z tym gatunkiem coraz śmielej i w miejscach, w których jeszcze do niedawna nie przypuszczalibyśmy, że mógłby tam zawitać. Niektórzy nie wyobrażają sobie dobrego melanżu bez "Ona czuje we mnie piniądz". Sobotnia noc będzie w klubie Imperium świętem disco polo i muzyki do kielicha. Czyli o miłości, seksie i o pieniądzach.

Łobuzy to nowy projekt muzyczny, który wstrząsnął polską sceną disco. Przedstawiciele nowego nurtu Disco Yolo to – Discomił, Dj Yalla i Dj Yolo . Ekipa Łoubzów zadebiutowała w połowie 2015r teledyskiem zatytułowanym "Ona Czuje We Mnie Piniądz". To pierwszy singiel promujący ten projekt. Teledysk zrealizowany w Dubaju, czytamy pod teledyskiem na YouTube. Klip na swoich profilach udostępnili m.in. idole nastoletniej publiczności Ewelina Lisowska i Dawid Kwiatkowski. Skądinąd to oczywiste, że piosenka jest utrzymana w mocno tanecznym brzmieniu, trywialnie rzecz ujmując w stylistyce disco polo. Za projektem stoi Igor Pilewicz, menedżer właśnie Kwiatkowskiego, a udział w Łobuzach wzięli m.in. muzycy Eweliny Lisowskiej. Internauci pod teledyskiem zastanawiają się, czy piosenka to parodia disco polo, czy teledysk przygotowany jest na serio.

Żarty żartami, ale ten utwór odsłuchano już prawie 52 mln razy. Druga produkcja zespołu ujrzała światło dzienne w marcu 2016 roku, jest nią teledysk do piosenki zatytułowanej "Pupy". Zapraszamy na świetną imprezę oraz Bolesławiecki Oktoberfest.

Informacja zlecona