GKS Warta Bolesławiecka nadal bez zwycięstwa

istotne.pl 0 aks strzegom, gks warta bolesławiecka

W sobotę, 27 sierpnia, IV-ligowiec z Warty Bolesławieckiej podejmował AKS Strzegom. Mecz rozgrywany był w dokuczliwym upale. Temperatura przekraczała 30 stopni w cieniu. W 20 minucie po strzale Sudoła na prowadzenie wyszli goście. Warta odpowiedziała niecelnymi strzałami Puzia i Białego.

Po zmianie stron goście dołożyli kolejne trafienia. Okazało się, że skuteczną bronią na gospodarzy były kontrataki. I właśnie w 57 minucie goście bezbłędnie wykorzystali ten element gry. Na listę strzelców wpisał się Uszczyk i było 2:0 dla AKS. W 79 minucie, również po kontrze, na 3:0 podwyższył Wasilewski. Ten sam piłkarz w 90 minucie ustalił wynik spotkania na 4:0.

GKS Warta Bolesławiecka nadal bez zwycięstwaGKS Warta Bolesławiecka nadal bez zwycięstwafot. MZ

Po trzech kolejkach spotkań w IV lidze GKS Warta z dorobkiem 1 punktu zajmuje 14 miejsce w tabeli. W najbliższą sobotę (3 września) zespół Krzysztofa Kaliciaka będzie podejmował u siebie Stal Chocianów. Początek meczu zaplanowano na godzinę 17:00.

GKS Warta Bolesławiecka: Mucha – Powroźnik, J. Wojciechowski, Krzeszowiec (60' Kapecki), Kraśnicki, Puzio (65' Krzysik), Buchowski, Pełdiak, Bernacki, K. Wojciechowski, Biały.