Turningtec Polska: praca dla specjalisty ds. jakości i szlifierza

fot. turningtec.de W lokalizacjach Gosheim (NIemcy) oraz Bolesławiec (Polska) produkujemy precyzyjne elementy toczone dla branży automotive i branży pojazdów użytkowych.
istotne.pl 0 praca

Do naszej fabryki w Bolesławcu poszukujemy:

Specjalista ds. jakości (m/w)

Wymagane kwalifikacje:

  • Doświadczenie na stanowisku w dziale jakości w firmie zajmującej się obróbką metali lub pokrewnej – warunek konieczny
  • Umiejętność opracowywania planów jakości , nadzorownie zapisów jakości oraz dokumentacja Systemu Zarządzania Jakością ISO9001, najlepiej ISO9001/2015
  • Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego, mile widzina znajomość języka niemieckiego
  • Dodatkowym atutem byłoby posiadanie certyfikatu audytora wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością ISO9001

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę
  • Pracę w zgranym i dynamicznym zespole
  • Pracę pełną wyzwań, odpowiedzialne stanowisko
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Szlifierz CNC (m)

Wymagane kwalifikacje dla pracownika na stanowisku pracownik produkcji:

  • Doświadczenie w szlifowaniu CNC
  • Czytanie rysunku technicznego
  • Doświadczenie z przyrządami pomiarowymi

Zadania:

  • Obsługa szlifierek CNC (szlifowanie przelotowe)
  • Praca z rysunkiem
  • Kontrola jakości (pomiary ręcznymi przyrządami pomiarowymi, zegarami, pomiary SPC)

Czekamy na Państwa mailowe zgłoszenia z załączonym CV, oczekiwaniami finansowymi oraz możliwym terminem rozpoczęcia pracy, które prosimy wysyłać na adres: [email protected]

turningtec Polska sp. z o.o.
Magdalena Pater, Tel. +48 734 450 645
ul. Przemysłowa 11, 59-700 Bolesławiec

(informacja zlecona)