Zagłębie Lubin na Dniach Ceramiki. „Bo przecież Bolesławiec to Zagłębie”

Zagłębie Lubin na Dniach Ceramiki. „Bo przecież Bolesławiec to Zagłębie”
fot. Zagłębie Lubin Na Bolesławieckim Święcie Ceramiki nie zabraknie stoiska Zagłębia Lubin. „Miedziowi” chcą osobiście zaprosić bolesławian na niedzielny mecz z Górnikiem Łęczna.
istotne.pl piłka nożna, zagłębie lubin, bśc, dni ceramiki

– Bolesławiec słynie z ceramiki i najdłuższego kamiennego wiaduktu w Europie, a kibice z tego miasta to jeden z najbardziej zasłużonych fanklubów w historii Zagłębia Lubin, który zawsze wspiera swoją drużynę. Dla odmiany, to my tym razem odwiedzimy kibiców z Bolesławca, przedstawiciele Zagłębia w najbliższą sobotę zameldują się na Święcie Ceramiki. Osobiście zaprosimy fanów na niedzielny mecz z Górnikiem Łęczna – mówi Przemysław Kacperski, starszy specjalista ds. marketingu i public relations. – W sobotę widzimy się w Bolesławcu, w niedzielę na trybunach Stadionu Zagłębia! Zapraszamy do naszego stoiska.

Jak podkreśla P. Kacperski, Bolesławieckie Święto Ceramiki to ważne wydarzenie w życiu miasta i Zagłębie chce w nim aktywnie uczestniczyć, bo szanuje tradycje naszych kibiców i całego regionu. I dodaje:

W sobotę wystawimy specjalne stoisko i zaprezentujemy Nasz Klub. Nie może nas zabraknąć na 22 Bolesławieckim Święcie Ceramiki, bo przecież Bolesławiec to Zagłębie. Kilka tygodni temu w Bolesławcu świętowano 30-lecie „Na Zagłębiu”, w sobotę osobiście podziękujemy Wam za te wszystkie lata. Co by się nie działo, my trzymamy się zawsze razem!

W sobotę 20 sierpnia przedstawicieli „Miedziowych” można będzie spotkać na stoisku nr 118 przy ulicy Asnyka w Bolesławcu. Będzie im towarzyszył Krecik. – Chcemy pobawić się z naszymi Kibicami, przygotowaliśmy kilka niespodzianek, już teraz zapraszamy do udziału w konkursach z ciekawymi nagrodami i zachęcamy do przychodzenia w „miedziowych” barwach. Przy namiocie Zagłębia na pewno będzie się sporo działo! – zapewnia piarowiec Zagłębia.

Zagłębie Lubin/ii