Podczas święta będą ograniczenia w ruchu

Podczas święta będą ograniczenia w ruchu
fot. B.org W związku z Bolesławieckim Świętem Ceramiki z ruchu drogowego zostanie wyłączonych kilka ulic w centrum miasta.
istotne.pl święto ceramiki

Od 18 do 22 sierpnia zamknięty będzie plac Piłsudskiego. Od 19 do 22 sierpnia zamknięta będzie część ulicy Asnyka (od skrzyżowania z ulicą Karola Miarki w kierunku Rynku) oraz ulica Sierpnia '80. Również od 19 do 22 sierpnia z ruchu wyłączona zostanie część ulicy Bankowej, ulica Kościelna i Prusa oraz ulica Karola Miarki (odcinek od ulicy Łukasiewicza do Asnyka).

Organizatorzy święta ceramiki wyznaczyli miejsca parkingowe. Samochody będzie można parkować na ulicy Asnyka (od skrzyżowania z ulicą Karola Miarki do wysokości stacji benzynowej). Poza tym dostępne do parkowania będą ulice Fabryczna (wraz z placem parkingowym), Łukasiewicza, Karola Miarki (przy przychodni), Bankowa, Tyrankiewiczów (wraz z boiskami przy I LO i przy ZSE), Bielska (wraz z boiskiem Gimnazjum nr 2), Chopina, plac Zamkowy, Teatralna, Daszyńskiego, Sądowa, Mickiewicza, Grunwaldzka, Zgorzelecka i dolna część ulicy Prusa.