Boleslawiec.org to najpopularniejszy portal w rejonie

Boleslawiec.org to najpopularniejszy portal w rejonie
fot. B.org Serwis Boleslawiec.org zdobywa nowych czytelników. Już teraz każdego dnia odwiedza tę stronę około tysiąca osób.
istotne.pl istotne.pl

Serwis Boleslawiec.org powstał w czerwcu ubiegłego roku. W ciągu dwunastu miesięcy zdobył pozycję lidera wśród lokalnych portali internetowych. Świadczy o tym liczba odwiedzin (średnio dziennie ponad tysiąc unikalnych wizyt), jak i druga pozycja w wynikach wyszukiwania Google. Przy wpisaniu na stronie tej wyszukiwarki słowa "Bolesławiec" lub "Boleslawiec" (przez L) portal jest umieszczony zaraz za urzędową stroną miasta.

Brak opisuBrak opisufot. B.org

W portalu Boleslawiec.org można między innymi przeczytać aktualne informacje, komentarze czytelników i obejrzeć "Wydarzenia" lokalnej telewizji. To unikalna usługa w skali całego kraju.

Redakcja Boleslawiec.org stara się tworzyć materiały na najwyższym poziomie, dlatego redaguje wszystkie informacje przed ich publikacją. Nie używa, jak inne lokalne portale, metody "kopiuj – wklej", dzięki temu strona nie jest broszurką promocyjną Urzędu Miasta. Czytelnicy to doceniają – średnia liczba odsłon poszczególnych informacji jest 10 razy większa, niż na innych stronach razem wziętych.

Aktualizacja 2005-09-16

Serwis Boleslawiec.org zajmuje już pierwsze miejsce w wyszukiwarce Google po wpisaniu słowa Bolesławiec lub Boleslawiec (przez "L").

Zobacz także

Google