BKS zakończył przygotowania do sezonu

BKS zakończył przygotowania do sezonu
fot. B.org Seniorzy BKS Bolesławiec zakończyli już przygotowania. W sezonie 2005/2006 drużyna zamierza walczyć o jak najwyższe miejsce w tabeli rozgrywek IV ligi dolnośląskiej.
istotne.pl bks bobrzanie

Zawodnicy rozpoczęli treningi już w lipcu. Rozegrali też pięć meczów sparingowych. Trzy razy wygrywali i dwa razy schodzili z boiska pokonani. W pierwszym sparingu BKS uległ na wyjeździe drużynie Sparty Rudna 1:2. W kolejnym meczu pokonał Odrę Chrobienia 2:1. W trzecim sparingu BKS odniósł kolejne zwycięstwo pokonując III ligową Arkę Nowa Sól 2:1. Najwyższą wygraną bolesławian zakończył się mecz z Czarnymi Żagań. Wynik meczu to 5:1 dla BKS. W ostatnim meczu, rozegranym na własnym stadionie, BKS przegrał z Czarnymi Lwówek 2:3.

W sezonie 2005/2006 w seniorach BKS zagra kilku nowych zawodników. Z drużyny odeszli Piotr Halkowicz i Andrzej Węgłowski. Zawodnicy ci byli wypożyczeni z Miedzi Legnica, dlatego po roku wrócili do swojej macierzystej drużyny. BKS pozyskał kilu nowych graczy. Są to Marek Kumoś (obrońca) i Robert Kumoś (pomocnik) ze Sparty Zebrzydowa. W BKS zagra także wychowanek klubu Marcin Szaja, a także dotychczasowi juniorzy: Mateusz Mucha, Piotr Czachara, Sebastian Łokaj, Piotr Haluch, Jarosław Janczyszyn i Adrian Popek. Jak gra odmłodzona juniorami drużyna BKS Bolesławiec będzie można zobaczyć już w najbliższą środę. BKS Bolesławiec zmierzy się o godzinie 17:00 z Motobi-Inkopax Kąty Wrocławskie. Mecz zostanie rozegrany na stadionie przy ulicy Spółdzielczej w Bolesławcu.

Zobacz także

IV liga dolnośląska – kalendarz spotkań