PO zaprezentowała kandydata na posła

PO zaprezentowała kandydata na posła
fot. B.org Bolesławiecka Platforma Obywatelska oficjalnie przedstawiła swojego kandydata na posła. W jesiennych wyborach do parlamentu RP wystartuje wicestarosta Cezary Przybylski.
istotne.pl cezary przybylski, wybory, platforma obywatelska

We czwartek przedstawiono kandydata na posła bolesławieckiej Platformy Obywatelskiej. Cezary Przybylski wystartuje z piątego miejsca na liście.

Kandydat PO chce reprezentować interesy wszystkich mieszkańców miasta i powiatu bolesławieckiego. Pytany o swój program wyborczy i o problemy, którymi chce się zająć jako poseł, Cezary Przybylski obiecuje, że będzie dążyć do utworzenia w rejonie Bolesławca kopalni miedzi. Jego zdaniem uruchomienie kopalni jest szansą na ożywienie gospodarcze naszego regionu. Kandydat na posła chce zająć się również pozyskiwaniem przedsiębiorców, którzy zainwestują w obszary leżące w granicach specjalnych stref ekonomicznych.

Cezary Przybylski ma 49 lat, z Bolesławcem związany jest do dziecka. Ukończył Technikum Samochodowe w Legnicy, studiował na wydziale zootechniki Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Żonaty, ma dwóch synów studiujących na Akademii Ekonomicznej, mieszka w Raciborowicach. Nim został wicestarostą bolesławieckim pracował w biurze konstrukcyjnym zakładu Polfa oraz w szkołach podstawowych w Warcie Bolesławieckiej i w Raciborowicach, gdzie do 1999 roku był dyrektorem. Cezary Przybylski był również radnym i członkiem Zarządu Gminy Warta Bolesławiecka oraz delegatem do Sejmiku Samorządowego Województwa Legnickiego.

Zobacz także

Cezary Przybylski - strona internetowa