Wernisaż wystawy pracowni fotograficznej BOK-MCC

Wernisaż wystawy pracowni fotograficznej BOK-MCC
fot. MZ W czwartek, 9 kwietnia o 18:00 w CIK Orzeł odbędzie się wernisaż pracowni prowadzanej przez Urszulę Frąszczak-Matyjewicz i Michała Piaskowskiego.
istotne.pl bok mcc, cik orzeł

Jest to pierwsza wystawa amatorów fotografii, którzy od września ubiegłego roku uczęszczają na zajęcia do pracowni. Tematyka prezentowanych prac jest różnorodna, znalazły się wśród nich zdjęcia studyjne, plenerowe, a także te, które są efektem zabawy światłem i czasem.

Autorami prac są: Anna Guzik, Henryk Kut, Iwona Champlewska, Iwona Miszyk, Kasia Ziembikiewicz, Małgorzata Tarczyńska, Milena Gajewska, Natalia Rydzak, Piotr Sadowski, Roksana Michalska, Sławomir Guzowski, Wiktoria Jędryczka. Podczas wernisażu na ekranie kinowym w wielofunkcyjnej sali CIK Orzeł obejrzeć będzie można prezentację multimedialną wybranych zdjęć, które nie znalazły się na wystawie.

W zajęciach pracowni uczestniczy około dwudziestu osób w wieku od 10 do 50 lat. W każdy czwartek, w CIK Orzeł poznają tajniki fotografii. Dyskutują o swoich zdjęciach, o trafionych niepowtarzalnych ujęciach, wychodzą w plenery, wymieniają się doświadczeniami.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC

informacja BOK-MCC