Bonowe idzie na wiosnę w Bolesławiec City Center

Bonowe idzie na wiosnę w Bolesławiec City Center
fot. Galeria BCC Wiosenną aurę za oknami czuć coraz bardziej, a w Bolesławiec City Center w nadchodzący weekend atmosfera będzie bardzo gorąca!
istotne.pl promocja, galeria bcc

Dla klientów Galerii przygotowaliśmy weekend z premiowanymi zakupami, co oznacza, że w dniach 11-12 kwietnia za każde wydane 75 zł można zyskać dodatkowe 10 zł. Brzmi interesująco? Zapraszamy do Bolesławiec City Center!

Nadejście coraz cieplejszych dni to doskonała okazja do tego, aby pomyśleć o zmianie garderoby na bardziej wiosenną. W Bolesławiec City Center dostępne są już najnowsze kolekcje, w których znajdziecie ubrania w soczystych kolorach oraz największe hity sezonu. Dlatego też z myślą o bolesławianach, którzy planują wybrać się na zakupy, przygotowaliśmy weekend z premiowanymi zakupami.

Do zgarnięcia aż 800 bonów o wartości 10 zł! Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w zabawie? Wystarczy odwiedzić Bolesławiec City Center w weekend, zrobić zakupy tak, aby na jednym paragonie widniała kwota przynajmniej 75 zł i zdobyć dodatkowe 10 zł na zakupy w jednym sklepów na terenie Galerii. W salonach Bolesławiec City Center znajdziecie mnóstwo ubrań inspirowanych światowymi trendami! Ale to nie wszystko! Jeśli pragniecie na wiosnę wprowadzić kilka zmian nie tylko w swojej garderobie, ale również w domu, to także zapraszamy do Bolesławiec City Center. Znajdziecie tutaj upragnione akcesoria mieszkaniowe, które pozwolą Wam wprowadzić powiew świeżości również w Waszych domach.

Odwiedźcie Bolesławiec City Center w nadchodzący weekend i dajcie porwać się zakupowemu szaleństwu!