Mistrzowie z ZSE

Mistrzowie z ZSE
fot. ZSE Bolesławiec Kolejna edycja konkursu „Mistrz w zawodzie”, zorganizowanego przez CIZ w Wałbrzychu w ramach projektu MKZ II pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego, przyniosła wiele niespodzianek, szczególnie miłych dla reprezentantów naszej szkoły.
istotne.pl konkurs, zse bolesławiec

Aż trzy drużyny z Zespołu Szkół Elektronicznych w Bolesławcu zostały nagrodzone. Technicy elektronicy (w składzie: Krystian Polak, Marcin Pawliszak, Bartosz Skiersinis) zajęli I miejsce (opiekun: Jan Bernecki) w regionie jeleniogórskim, natomiast technicy cyfrowych procesów graficznych (Patrycja Marcinów, Agata Prosół, Damian Pieczarka; opiekun: Elżbieta Niedźwiecka) oraz technicy elektrycy (Arkadiusz Gawenda, Tomasz Różnicki, Dawid Wołcz; opiekun: Andrzej Mitek) II miejsca.

Młodzież podeszła do konkursu z dużym dystansem, ponieważ zakres materiału był tak obszerny, że nikt nie spodziewał się sprawdzianu tak wielu umiejętności praktycznych. Nasi mistrzowie dali z siebie wszystko. Chwilami brakowało szczęścia, innym razem 0,03% punktu do zajęcia I miejsca.

Mistrzowie z ZSEMistrzowie z ZSEfot. ZSE Bolesławiec
Mistrzowie z ZSEMistrzowie z ZSEfot. ZSE Bolesławiec
Mistrzowie z ZSEMistrzowie z ZSEfot. ZSE Bolesławiec

Gratulujemy serdecznie i troszkę zazdrościmy nagród (tabletów graficznych, mierników profesjonalnych i narzędzi specjalistycznych). Opiekunowie naszych mistrzów co prawda nie otrzymali nagród rzeczowych, ale duma z osiągnięć swoich uczniów jest dla nich nie mniej cenną gratyfikacją za pracę włożoną w przygotowania. Sukcesy mistrzów udowadniają, że warto sprawdzać swoją wiedzę i umiejętności. Pamiętajcie: każdy może zostać mistrzem!

ZSE Bolesławiec/ii