Pięć premier w Forum!

Pięć premier w Forum!
fot. BOK-MCC Od piątku, 8 maja, na ekranie kina Forum premiera jednego z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku „AVENGERS: Czas Ultrona”.
istotne.pl bok mcc, kino forum, avengers

Film „Avengers: Czas Ultrona” jest kontynuacją przeboju z 2012 roku i opowiada o grupie superbohaterów. W drugiej odsłonie Avengersów Tony Stark, czyli Iron Man, próbuje wskrzesić program, który odpowiada za światowy pokój. Niestety jego plan się komplikuje. Tytułowy Ultron wkracza do akcji, aby zniszczyć całą planetę. Drużyna Avengersów ponownie musi zjednoczyć siły, aby zmierzyć się ze złem. W skład Mścicieli znowu wejdą: Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Czarna Wdowa, Hulk i Hawkeye. Film wyświetlamy w wersji tradycyjnej z napisami oraz 3D z dubbingiem.

Ponadto premierowo „Saga Wikingów”: opowieść o grupie walecznych wikingów, którą dowodził młody wojownik Asbjorn. Animacja dla najmłodszych „UPS! Arka odpłynęła”. Historia prześladowanego przez demony przeszłości Mad Maxa, który uważa, że najlepszym sposobem na przeżycie jest samotna wędrówka po świecie oraz film Apartament o prywatnym życiu Jana Pawla II.

Szczegóły na stronie kina Forum.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC