Przedszkolaki z Osiecznicy i Bolesławca dla PCK

Przedszkolaki z Osiecznicy i Bolesławca dla PCK
fot. BOK-MCC W Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł” odbył się pierwszy konkurs teatralny o tematyce czerwonokrzyskiej dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu bolesławieckiego.
istotne.pl osiecznica, bolesławiec, cik orzeł

Organizatorem wydarzenia był Polski Czerwony Krzyż Dolnośląski Oddział Okręgowy Oddział Rejonowy w Bolesławcu. W konkursie zaprezentowało się pięć grup z Bolesławca i z Osiecznicy. Komisja w składzie Danuta Zielińska, Urszula Frąszczak-Matyjewicz, Anna Idkowiak i Anna Leśniewska przyznała: pierwszą nagrodę za spektakl Biedroneczka KLARA grupie z Miejskiego Zespołu Szkół nr 3. Drugą nagrodę za spektakl „Czerwony Kapturek” grupie z Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 7 oraz trzecią nagrodę za spektakl Przygody Doktora grupie ze Szkoły Podstawowej w Osiecznicy.

Ponadto Komisja postanowiła przyznać dwie nagrody specjalne za inwencję twórczą w spektaklu Czerwony Kapturek w zaczarowanym lesie dla grupy ze Szkoły Podstawowej nr 4 oraz za profesjonalizm i przesłanie w spektaklu Czystość to zdrowie dla Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 5. Gratulujemy dzieciom pięknych prezentacji i zapraszamy za rok.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC

Informacja BOK-MCC/ii