Złodzieje felg w rękach policji

Złodzieje felg w rękach policji
fot. Krzysztof Gwizdała Policjanci z Bolesławca odzyskali skradzione felgi i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież. 26 i 30-latkowi grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
istotne.pl kradzież, złodziej, felga

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 26 i 30 lat podejrzanych o dokonanie kradzieży, która miała miejsce 4 grudnia br. na terenie Bolesławca. Podczas kontroli punktów skupu metali kolorowych funkcjonariusze, w dwóch miejscach ujawnili po 2 aluminiowe felgi, które łącznie stanowiły komplet. Z ustaleń policjantów wynikało, że są to przedmioty skradzione z terenu zakładu wulkanizacyjnego. Wartość skradzionego mienia wyceniono na 1000 złotych.

Na podstawie zebranego materiały zatrzymano dwóch sprawców kradzieży, którzy przyznali się do zarzucanego im czynu i złożyli wyjaśnienia w tej sprawie. Odzyskane mienie zostało przekazane prawowitemu właścicielowi. Podejrzani w tej sprawie mieszkańcy Bolesławca byli już wcześniej karani za przestępstwa przeciwko mieniu. Za kradzież grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Złodzieje felg w rękach policjiZłodzieje felg w rękach policjifot. KPP Bolesławiec