Wesprzyj II edycję Bolesławieckiego Moto Show

Wesprzyj II edycję Bolesławieckiego Moto Show
fot. MZ Organizatorzy proszą o pomoc w organizacji tej świetnej imprezy. Tegoroczną edycję zaplanowano na 31 maja.
istotne.pl motocykl, show, moto

Szanowni Państwo,

W imieniu stowarzyszenia „WSPIERANIE I ORGANIZACJA INICJATYW LOKALNYCH” z siedzibą w Bolesławcu, mamy zaszczyt zwrócić się do Państwa z propozycją współpracy przy organizacji II edycji Bolesławieckiego MOTO SHOW. Chodzi nam o wsparcie finansowe na rzecz zwiększenia zasięgu naszej imprezy. Dzięki temu mogą Państwo zapewnić reklamę swojej firmie na szeroką skalę, w znakomity sposób przyczyniając się równocześnie do rozwoju sportów motorowych w naszym regionie.

Sponsoring i reklama poprzez sporty motorowe należą obecnie do najlepszych form promowania firmy lub produktu na rynku. Coraz częściej wygrywają one z tradycyjną formą reklamy, którą klienci zaczynają postrzegać jako działania zbyt natarczywe. Wiele renomowanych firm zaczyna traktować sponsorowanie sportu jako skuteczny sposób zwiększenia znajomości marki oraz kreowania odpowiedniego wizerunku swojej firmy.

Zwracamy się również do osób prywatnych zachęcając do dokonywania wpłat w dowolnej wysokości na konto Stowarzyszenia. Dzięki Państwa wpłatom, oraz pomocy finansowej ze strony Starostwa Powiatowego, oraz Urzędu Miasta Bolesławiec będziemy mogli zaprosić na tegoroczną edycję MOTO SHOW takie znakomitości sportów motorowych, jak Krzysztof Hołowczyc, mistrz akrobacji na motorze Hubert Raptowny, Michał Kościuszko i innych znanych i lubianych sportowców.

Dzięki Państwa wsparciu wstęp na imprezę będzie bezpłatny, zapewniamy niezapomniane wrażenia oraz możliwość spotkania i rozmowy z wybitnymi sportowcami którzy przyjadą specjalnie dla Państwa.

W zamian za wsparcie finansowe naszej inicjatywy możemy zaoferować Państwu:
· Umieszczenie nazwy lub loga Państwa firmy na plakacie promującym imprezę
· Umieszczenie dostarczonych przez państwa ulotek, banerów i innych materiałów reklamowych na miejscu imprezy
· Inne formy promocji i reklamy zaproponowane przez Państwa.

Tegoroczną II edycję Bolesławieckiego MOTO SHOW zaczynamy w dniu 31 maja 2015 r. o godz. 11:00 wielką paradą motocykli przez nasze miasto.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny: (75) 732-22-55.


Z poważaniem
Zarząd Stowarzyszenia

Stowarzyszenie:
WSPIERANIE I ORGANIZACJA
INICJATYW LOKALNYCH
ul. Dolne Młyny 42
59-700 Bolesławiec
tel. 75 732-22-55
e-mail: wioil.bc@gmail.com

Numer konta stowarzyszenia:
BANK PKO BP S.A. - 44 1020 2137 0000 9902 0168 2111

 

Redakcja Portalu i Gazety Istotne.pl wspiera medialnie Bolesławiecki Moto Show. W zeszłym roku impreza przyciągnęła tłumy. Relacja z ubiegłorocznej edycji.

fot. MZ
fot. MZ
fot. MZ
fot. MZ
fot. MZ