Wielkanocne warsztaty w BOK-MCC

Wielkanocne warsztaty w BOK-MCC
fot. Muzeum Ceramiki Dwudniowe warsztaty twórcze dla dzieci od lat ośmiu.
istotne.pl bok-mcc, wielkanoc

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych zapraszamy dzieci od lat 8 oraz młodzież do Bolesławieckiego Ośrodka Kultury-Międzynarodowego Centrum Ceramiki na dwudniowe bezpłatne warsztaty plastyczne „Wielkanocny Zajączek”. Zapisy w Punkcie Informacji Turystycznej i Kulturalnej, tel. 75 645 32 90. Ilość miejsc ograniczona. Zajęcia odbędą się w budynku BOK-MCC, pl. Piłsudskiego II piętro - hol.

Podczas zajęć, które odbędą się w piątek, 13 marca,15:00-17:00 oraz sobotę, 14 marca, 11:00-13:00 uczestnicy będą mieli okazję wykorzystać swoje umiejętności w szyciu, tworząc własnoręcznie niebanalne zwierzątka wielkanocne. Pod okiem doświadczonych instruktorek Doroty Dziedzic-Lechowskiej i Katarzyny Zarówny dzieci i młodzież będą mogli kreatywnie spędzić czas projektując, szyjąc oraz ozdabiając zwierzątka z materiału, takie jak: zajączki, baranki i pisklaki.

Tydzień później w sobotę, 21 marca o godz. 12.00 w BOK-MCC odbędą się kolejne warsztaty związane z nadchodzącymi świętami „Wokół Palmy Wielkanocnej”. Szczegóły wkrótce.