Akcja "Jedno marzenie 1 000 żurawi" w BOK-MCC

Akcja
fot. BOK-MCC Fundacja „Mam Marzenie” co roku organizuje Ogólnopolski Dzień Marzeń, który w tym roku przypada na 16 maja. Z tej okazji BOK-MCC zachęca wszystkich zainteresowanych do akcji - skonstruowania tysiąca żurawi.
istotne.pl żuraw, bok mcc, marzenie

Każdy uczestnik akcji zapisuje na kartce swoje jedno ogromne marzenie, następnie składa kartkę w żurawia (wielkość dowolna). Tak powstały model należy dostarczyć do 10 maja, do siedziby Bolesławieckiego Ośrodka Kultury – Międzynarodowego Centrum Ceramiki, Pl. Marsz. J. Piłsudskiego.

Osoby, które nie wiedzą jak złożyć żurawia zapraszamy w sobotę, 9 maja o godz. 11.00 do BOK-MCC (I piętro/hol). Wówczas dowiecie się, jak taki model stworzyć, a dla nas, będzie to niepowtarzalna okazja, aby wspólnie z Wami „skonstruować” Wasze marzenia! Zapisy w Punkcie Informacji Turystycznej i Kulturalnej w BOK-MCC, tel. 75 645 32 90.

Dodatkowo dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy cykl warsztatów z tworzenia orgiami - modelu żurawia, wystarczy umówić się na spotkanie telefonicznie: 665 894 580. Serdecznie zapraszamy!

Mamy nadzieję, że uda nam się uzbierać 1 000 żurawi z których powstanie instalacja artystyczna w holu naszego ośrodka. Kto wie, może jedno z tych marzeń spełni się, ponieważ legendy japońskie mówią, że temu kto złoży 1 000 żurawi spełni się jedno wielkie marzenie, a także przyniesie mu dobre zdrowie i długie życie. Akcję dedykujemy wszystkim tym, którzy mają marzenia!

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC

BOK-MCC/ii