Majowy weekend w kinie Forum

Majowy weekend w kinie Forum
fot. BOK-MCC Rozpoczyna się majówka, jeśli pogoda dopisze większość z nas spędzi ten czas w plenerze. Kiedy jednak aura pokrzyżuje plany lub macie wolny wieczór, zapraszamy do kina Forum.
istotne.pl bok-mcc, majówka, kino forum

To świetny czas, aby obejrzeć najnowsze premiery czy nadrobić kinowe zaległości. Szczegółowy repertuar na: www.kino.boleslawiec.pl

Od 1 maja na ekranie Forum premierowo pełen akcji film przygodowy „Saga wikingów” - epicka opowieść o czasach, gdy skandynawscy wojownicy w rogatych hełmach siali postrach w całej Europie. Dla tych, którzy chcą się pośmiać i lubią filmowe romanse, historia przystojnego łamacza niewieścich serc i bosko niedostępnej zranionej rozwódki w obrazie „Poskromić Playboya”. Najmłodszych zapraszamy od 2 maja na przezabawną animację „UPS! Arka Odpłynęła”, która odpowiada na pytanie, co się stało ze zwierzętami dla których nie starczyło miejsca na Arce Noego.

Kolejny tydzień do obejrzenia na ekranie Forum - „Jan Karski i Władcy Ludzkości” film powstał w 101. rocznicę urodzin legendarnego emisariusza Polskiego Państwa Podziemnego, a także „System (Child 44)” wyprodukowana przez Ridleya Scotta ekranizacja, wydanej także w Polsce, bestsellerowej powieści „Ofiara 44” Toma Roba Smitha - Związek Radziecki, rządy Stalina. Okryty niesławą oficer służb bezpieczeństwa rozpoczyna śledztwo w sprawie serii tajemniczych morderstw dzieci.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC
Majowy weekend w kinie ForumMajowy weekend w kinie Forumfot. BOK-MCC
Majowy weekend w kinie ForumMajowy weekend w kinie Forumfot. BOK-MCC
Majowy weekend w kinie ForumMajowy weekend w kinie Forumfot. BOK-MCC

BOK-MCC/ii