Walentynkowe atrakcje z Bolesławiec City Center

Walentynkowe atrakcje z Bolesławiec City Center
fot. freeimages.com (All_Stars) Walentynki w Bolesławiec City Center zapowiadają się bardzo obiecująco!
istotne.pl galerai bcc, walemtynki

Wszystko za sprawą organizowanego konkursu, w którym do wygrania jest kolacja we dwoje ufundowana przez Folwark Książęcy z Kliczkowa. Co więcej, na klientów Galerii czekały będą do zgarnięcia bony o wartości 10 zł, a dodatkowo walentynkowy nastrój zapewni znakomita wokalistka – Aleksandra Sochacka. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Z okazji Święta Zakochanych przygotowaliśmy dla mieszkańców miasta wiele atrakcji. Już w dniach 14-15 lutego na terenie Galerii będzie okazja do zrobienia premiowanych zakupów. Do rozdania mamy aż 800 bonów o wartości 10 zł! Aby otrzymać bon zakupowy, wystarczy zrobić zakupy w dowolnym sklepie na terenie Galerii na kwotę minimalną 75 zł na jednym paragonie.

Ale to nie koniec niespodzianek! Specjalnie dla wszystkich zakochanych przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będą dwa vouchery na kolację w niezwykłym miejscu ufundowane przez Folwark Książęcy w Kliczkowie. Na kolację w przepięknej scenerii i romantycznej atmosferze swoją drugą połówkę będzie mogła zabrać osoba, która dokona zakupów na najwyższą kwotę w co najmniej trzech sklepach (konkurs odbywa się niezależnie w sobotę i w niedzielę). Kolacja przy świecach w tak pięknym i klimatycznym miejscu, to doskonała okazja do spędzenia Święta Zakochanych i podarowania ukochanej osobie niesamowitych wrażeń.

Dodatkowo walentynkowy nastrój na terenie Galerii zapewni znakomita wokalistka – Aleksandra Sochacka, która wraz z akompaniatorem przygotuje zestaw miłosnych utworów, które będą wykonywane na żywo. Wszyscy mieszkańcy Bolesławca będą mogli zamówić wybrany utwór z dedykacją dla swojej Walentynki.

Zapraszamy na walentynkową zabawę z Bolesławiec City Center! Tylko u nas wszystkie atrakcje trwają dwa dni!

Plakat Walentynki galeria BCCPlakat Walentynki galeria BCCfot. galeria bcc