Koncert zespołu WHY

Koncert zespołu WHY
fot. BOK-MCC Koncert odbędzie się w sobotę, 7 marca, o 18.00, w CIK Orzeł.
istotne.pl cik orzeł, zespół why

Bilety w cenie 10 złotych do nabycia w Punkcie Informacji Turystycznej i Kulturalnej BOK-MCC oraz na dwie godziny przed koncertem w CIK Orzeł.

Grupa Why stanowi kwintesencję muzycznego smaku, świeżego stylu i oryginalnej formy. Członkowie grupy: Agata Durał śpiew, teksty i linie wokalne, Jarosław Michalski gitara, loopy, kompozycje Rafał Zaczkowski gitara basowa, świetny humor Wojtek Łabudzki perkusja, loopy, teksty. Artyści doskonale wiedzą, co oznacza muzyczna uczta wspaniale skomponowanych i wykonanych utworów w klimacie rock-pop oraz new-pop.

Mówią o nich muzycy nowego pokolenia. Działają dwubiegunowo dzięki połączeniu mocnego, charakternego, ale nadal popowego, brzmienia z nutą kobiecej delikatności i łagodności. W utworach, w których większość to autorskie kompozycje zespołu, nie brakuje melodyjnych linii wokalnych, jak również wyszukanych partii instrumentalnych, które razem tworzą niezwykły, muzyczny performance. Muzyka, która tworzą, to wypadkowa tego, co lubi każdy z członków zespołu, a złożone w całość elementy dają efekt wręcz doskonały.