Zagrają o Puchar Zarządu Powiatu

Zagrają o Puchar Zarządu Powiatu
fot. freeimages.com (mmagallan) Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Juniorów o Puchar Zarządu Powiatu Bolesławieckiego już w tę niedzielę.
istotne.pl piłka nożna, turniej, powiat bolesławiecki, halówka

Powiat Bolesławiecki i Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu zapraszają na Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Juniorów o Puchar Zarządu Powiatu Bolesławieckiego, które będą mieć miejsce w niedzielę 1 marca w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego. Początek o 10:00.

To mająca już swoją tradycję, cykliczna impreza powiatowa. Jej podstawowe cele to

  • wyłonienie mistrza powiatu juniorów w halowej piłce nożnej
  • przegląd kadr w poszczególnych klubach
  • ocena stanu przygotowań do sezonu wiosennego
  • wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych drużynach.

W powiecie bolesławieckim regularnie trenuje 17 drużyn juniorskich, które biorą udział w rozgrywkach terenowych bądź okręgowych Jeleniogórskiego Związku Piłki Nożnej. Do tegorocznego turnieju zostały zaproszone zespoły, które zajęły w rundzie jesiennej najlepsze miejsca w tabelach.

Niedzielne rozgrywki rozpoczną się o godz. 10:00 i potrwają do godz. 14:00. Do zwycięzców powędrują puchary Zarządu Powiatu Bolesławieckiego oraz dyplomy dla najlepszego strzelca, bramkarza oraz zawodnika turnieju.

Organizatorem tej sportowej imprezy jest Powiat Bolesławiecki, współorganizatorem – Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr/Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Bolesławcu.

– Wsparcie kibiców będzie nieocenione. Zapraszamy – mówią organizatorzy.

Powiat Bolesławiecki/ii