Mikołajki z BOK-MCC

Mikołajki z BOK-MCC
fot. BOK-MCC Tego dnia na wszystkich 6 grudnia czeka moc atrakcji. Będzie spotkanie z Mikołajem i Śnieżynką, happening plastyczny, seanse w kinie Forum oraz świąteczne wystawy.
istotne.pl gwiazdka życzliwości, mikołajki, bok mcc

Na spotkanie z dziećmi Święty Mikołaj czekać będzie w holu BOK-MCC od 11:00 do 14:00. Jest to doskonała okazja dla rodziców, którzy chcą uszczęśliwić swoją pociechę prezentem. Prezent wręczy Mikołaj, pomagać mu w tym będzie Śnieżynka. Dla dzieci przygotowane będą również kolorowanki.

W galeriach prezentowane będą wystawy świąteczne: stroiki Świąteczne Grupy Florystycznej FLORAND w galerii BOK-MCC oraz Bożonarodzeniowe Szopki konkursowe w Galerii Długiej.

Podczas mikołajkowego weekendu na ekranie kina Forum animacja „Wielka szóstka”. Seanse w wersji cyfrowej oraz w trójwymiarze. Na seansie o 12:15 wśród najmłodszych widzów Mikołaj rozlosuje filmowe gadżety. Polecamy również, pełną humoru familijną produkcję „Uwolnić Mikołaja” w której ojciec i syn łączą siły, by ratować Boże Narodzenie.

Dla starszej widowni w Forum kontynuacja losów Harrego i Lloyda czyli „Głupi i głupszy bardziej” oraz horror „Klątwa Jassebelle” i filmowy portret Czesława Niemena „Sen o Warszawie”, pierwszy duży film biograficzny o ikonie polskiej muzyki rozrywkowej.

Mikołajki w BOK-MCC, realizowane są ramach cyklu imprez „Wokół Gwiazdki Życzliwości, która odbędzie się 19 grudnia w Rynku.

Plakat wokół Gwiazdki ŻyczliwościPlakat wokół Gwiazdki Życzliwościfot. BOK-MCC