Promocja baśni terapeutycznej „Garbuska”

Promocja baśni terapeutycznej „Garbuska”
fot. K. Gwizdała Grażyna Hanaf wydała drugą książkę: baśń dla dzieci i dla rodziców z ilustracjami Anny Chaberek. Spotkanie autorskie i promocja książki: 4 grudnia o 18:30 w CIK Orzeł.
istotne.pl grażyna hanaf, garbuska, anna chaberek, anna choińska, łukasz gatnicki

Wydawnictwo Istotne.pl, współorganizator BOK-MCC i autorka zapraszają na wyjątkowy wieczór promujący baśń „Garbuska”: historię garbatej dziewczynki, która postanowiła odszukać wiedźmę spełniającą wszystkie życzenia, by ukarać własnych rodziców.

Autorką ilustracji do „Garbuski” jest Anna Chaberek, którą czytelnicy Istotne.pl znają z galerii portalu, gdzie publikuje swoje prace pod nickiem: Malarstwo Anna.

Anna Chaberek urodziła się w Zielonej Górze, mieszkała w Bolesławcu, dyplom z malarstwa obroniła w pracowni Piotra Błażejewskiego w 2007 roku (ASP Wrocław) na ocenę bardzo dobry, tematem dyplomu był pejzaż wyobrażony. Teraz malarka mieszka w Stafford (Wielka Brytania) i prowadzi tam małą galerię oraz co roku czynnie uczestniczy w wystawie „Open Art” Shire Hall Galery.

Gościem specjalnym na promocji będzie Anna Choińska, terapeutka „Pojednania z Rodzicami według Prekop”, nauczycielka i tłumaczka.

Promocja w czwartek, 4 grudnia, 18:30, CIK Orzeł ul. F. Chopina. Wstęp wolny. Sprzedaż książki w promocyjnej cenie 12 złotych.

Grażyna Hanaf dziękuję za mecenat galerii Bolesławiec City Center, pierwszemu w Bolesławcu centrum handlowemu o najwyższym europejskim standardzie, miejscu łączącym bogatą ofertę handlową, gastronomiczną, rozrywkową i kulturalną.

Recenzje baśni

„Garbuska to droga od Źródła do Źródła, którą każdy z nas może podążyć, by wrócić odmienionym. Czytając tę baśń, możemy wyruszyć w podróż i odnaleźć to, co w życiu najważniejsze”.
Anna Choińska

„Garbuska to przejmująca i wciągająca baśń o dążeniu do zaznawania miłości. To również inspirująca opowieść o poszukiwaniu siebie i o ludziach, którzy – jeśli tylko im na to pozwolimy – pomogą nam w drodze do celu, pocieszą i wesprą. Cała podróż, którą mamy odbyć, służy zrozumieniu, że jesteśmy wspaniali takimi, jakimi się urodziliśmy”.
Łukasz Gątnicki
, twórca metody „OK, może tak być!”

„Baśń czyta się z wielką przyjemnością. Jest w niej dużo optymizmu, mimo że życie Garbuski, w jej odczuciu, nie było pasmem szczęścia. Droga, którą pokonała, by odkryć siebie na nowo, wymagała trudu, ale też otwartości na ludzi oraz mądrości, by chcieć się od nich uczyć”.
Teresa Rudzińska, dyrektorka Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bolesławcu