Tenis Park Piknik 2015 za nami!

Tenis Park Piknik 2015 za nami!
fot. www.tenispark.pl To już szósta impreza z tego cyklu. Jak zwykle na kortach panowała gorąca atmosfera, pełna zacięcia sportowego i rywalizacji oraz meczów na coraz wyższym poziomie.

Odbyły się liczne konkursy dla najmłodszych, a także turnieje tenisa i mecze pokazowe najstarszych członków Akademii. Cała impreza odbywała się w towarzystwie klauna. Jak zawsze nie mogło zabraknąć pysznych gofrów czy kiełbasek z grilla. Na zwycięzców czekały nagrody i puchary, a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy medal i upominki.

A oto wyniki z poszczególnych konkurencji. W zmaganiach najmłodszych uczestników pierwsze miejsce zajęła Vanessa Michaluk, zaraz po niej uplasował się Igor Drozda, trzecie miejsce zajął Jakub Dąbrowa.

W turnieju Minitenisa Dziewcząt udany debiut miała Julia Rostkowska, która zdobyła pierwsze miejsce, kolejne miejsca przypadły Martynie Sinicy oraz Klaudii Woch. W turnieju Minitenisa Chłopców pierwsze miejsce zdobył Janek Reguła przed Igorem Gorskim i Hubertem Rupą.

W kategorii Singiel Dziewcząt finałowy mecz odbywał się z udziałem Anastazji Zawer i Wiktorii Sobczyszyn. Zwyciężyła Anastazja, druga Wiktoria, a trzecie miejsce na podium wywalczyła Julia Klementowska. Singiel Chłopców zakończył się najwyższym podium dla Filipa Witasa, kolejno puchary odbierali Kacper Jaworski (II miejsce) i Mateusz Cygan (III miejsce).

W singlu kobiet zwyciężyła Natalia Furdyna, wygrywając w finale z Dianą Dudyńską. Singiel mężczyzn na pierwszym miejscu zakończył Denis Rudzik. Drugie miejsce na podium zdobył Jan Choryłek, a trzecie miejsce przypadło Kubie Remiszewskiemu.

Na koniec Pikniku w meczu pokazowym swoje umiejętności zaprezentowali: Klaudia Witas i Nicolas Twardowski (wicemistrz Dolnego Śląska do lat 16). Wszystkim zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy, a chętnych do wzięcia udziału w kolejnym Tenis Park Pikniku zapraszamy za rok!

Akademia Tenisa/ii