Wybierz się w niezwykle nastrojową podróż z zespołem Tres

Wybierz się w niezwykle nastrojową podróż z zespołem Tres
fot. Powiat Bolesławiecki 19 czerwca o godz. 19:00 w Teatrze Starym odbędzie się koncert zespołu TRES, który zabierze nas w niezwykle nastrojową podróż poprzez barwną różnorodność gatunków muzycznych… Bilety kosztują 20 zł.

Tres powstał w kwietniu 2013 roku w Bolesławcu z inicjatywy gitarzysty Mirosława Kuca, wokalistki Aleksandry Sozańskiej-Kut i przy współudziale informatyka, brydżysty i gitarzysty – Sławomira Zimniaka.

W 2014 r. do zespołu doszedł perkusista Andrzej Dziedzic oraz zmieniła się wokalistka – obecnie jest nią Kamila Osuch.

Zespół o sobie:

Naszym mottem jest: „Co nam w duszy gra…” – stąd mamy bardzo różnorodny repertuar. Gramy standardy jazzowe, bossa novę, sambę, flamenco, bluesa, funky, gitano, gospel, muzykę klasyczną – zarówno gitarową, jak i wokalną. Są to covery znanych utworów w naszych autorskich aranżacjach, jak również własne kompozycje zespołu. Najbardziej charakterystyczną cechą grupy jest znakomite współbrzmienie gitar klasycznych z głosem wokalistki. Zróżnicowane style muzyczne, jakie uprawiamy od wielu lat, dają nam dużą swobodę twórczą i możliwość poruszania się wokół różnych gatunków, co wpływa na niepowtarzalne brzmienie zespołu. Lubimy bawić się harmonią, barwą dźwięku, akustyką wnętrz. Dzięki temu każdy koncert staje się wydarzeniem niezwykłym, co potwierdzają recenzje słuchaczy.

Ze wspólnego muzykowania czerpiemy ogromną przyjemność!

Skład zespołu:

  • Kamila Osuch – vocal
  • Andrzej Dziedzic – instrumenty perkusyjne
  • Mirosław Kuc – gitara klasyczna/elektryczna
  • Sławomir Zimniak – gitara klasyczna.

Bilety na koncert w cenie 20 zł (grupowe – 15) można nabyć od poniedziałku do piątku w godz. 14:00–17:00 w sekretariacie MDK przy ul. Grunwaldzkiej 5 oraz godzinę przed wydarzeniem w Teatrze Starym. Rezerwacja telefoniczna – 531 436 866, 75 644 65 65.

Powiat Bolesławiecki/MDK Bolesławiec/ii