BKS zdemolował Chojnowiankę 10:1

W meczu 29 kolejki IV ligi dolnośląskiej BKS Bobrzanie bardzo wysoko pokonał pewnego już spadkowicza - Chojnowiankę Chojnów. Mecz zakończył się wynikiem 10:1 dla BKS. Mimo gry w 35-stopniowym upale i na wysuszonej murawie do przerwy nasz zespół prowadził już 6:0. Aż 4 gole zdobył w tym meczu, powracający do gry po kontuzji, Marek Majka (10, 12, 40 i 68 minuta).

Marek Majka powrócił po ciężkiej kontuzji w imponującym styluMarek Majka powrócił po ciężkiej kontuzji w imponującym stylufot. MZ

Był to pierwszy mecz tego piłkarza po wielomiesięczniej przerwie. Bramki dla BKS-u zdobyli też: Marek Dudka (15 minuta), Marcin Kraśnicki (23 minuta), Dominik Pazio (36 minuta), Kacper Wojciechowski (46 minuta), Patryk Długosz (56 minuta) i Jacek Bochnia (75 minuta). Autorem honorwego trafienia dla gości był Fabian Gałaszkiewicz (55 minuta). Po serii wyjazdowych porażek bolesławianie wreszcie odnieśli okazałe bramkowo zwyciestwo. Za tydzień nasz zespół podejmie u siebie Olimpię Kowary.

BKS: Purta – Pazio, Bochnia, Zapiór, Ziółkowski, Dzięgleski (77' Janiczak), Długosz, Kraśnicki, Dudka (51' Czernatowicz), Wojciechowski, Majka.

BKS zdemolował Chojnowiankę 10:1BKS zdemolował Chojnowiankę 10:1fot. MZ