Atrakcyjnie Mikołajki w BOK-MCC

Atrakcyjnie Mikołajki w BOK-MCC
fot. BOK-MCC Mikołajki zorganizowane przez BOK-MCC cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dzieci odwiedzały Mikołaja i Śnieżynkę, którzy wręczali prezenty oraz częstowali słodyczami.
istotne.pl bok mcc, kino forum

W galerii przy kinie Forum prezentowano konkursowe Szopki Bożonarodzeniowe. Podczas mikołajkowych seansów rozdawano filmowe gadżety. W hollu BOK-MCC dzieciom niezapomniane przeżycia zapewniało spotkanie z Mikołajem i Śnieżynką. Dzieci chętnie brały udział w happeningu plastycznym, podczas którego powstawały kolorowe pracedla Mikołaja.

W Kinie Forum najmłodsi widzowie też mogli spotkać Mikołaja. Rozdawał on gadżety filmowe: płyty DVD, plecaki, piórniki i ślizgacze. Zostawił również kilka gier planszowych dla kinomaniaków odwiedzających nas podczas weekendu. Można je było odnaleźć siadając na szczęśliwych fotelach, pod którymi znajdowały się nagrody. Były to gry planszowe. W tym dniu na widzów czekały również słodkie upominki.

Rozpoczęło się głosowanie na 63 szopki bożonarodzeniowe, które biorą udział w konkursie pod patronatem Prezydenta Miasta. Głosy można oddawać do 17 grudnia. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas Bolesławieckiej Gwiazdki Życzliwości 19 grudnia w Rynku o 18:00.