Musical Król Lew w Forum

Musical Król Lew w Forum
fot. BOK-MCC Miłośnicy znanej bajki będą mogli przypomnieć sobie losy młodego Simby i pozostałych bohaterów w produkcji musicalowej z udziałem grup tanecznych z pracowni BOK-MCC.
istotne.pl forum, bok mcc

Premiera widowiska muzycznego „Król Lew” odbędzie się 11 grudnia o 19:00 na scenie sali Forum. Dzień później o 12:00 odbędzie się pokaz dla szkół. Wstęp za zaproszeniami.

W projekt zaangażowanych jest blisko 150 osób z czterech pracowni muzycznych i tanecznych Bolesławieckiego Ośrodka Kultury-Międzynarodowego Centrum Ceramiki. W role kultowych postaci m.in. Simby, Nali, Timona i Pumby wcielą się osoby wybrane podczas castingu, który miał miejsce w czasie ferii zimowych. Młodych artystów sceniczne oraz wokalne przygotowuje Agata Pińczuk-Burdzy instruktorka pracowni Studio Piosenki. Aktorom-wokalistom towarzyszyć będą także tancerze przygotowani przez Halinę Bałacką-Kłak instruktorkę pracowni Tańca Współczesnego, Pawła Klimka instruktora pracowni Break-Dance oraz Krystynę Abramowicz instruktorkę tańca grup Canon i Canonki.

Plakat Król Lew bok-mccPlakat Król Lew bok-mccfot. BOK-MCC