Drugie urodziny Bolesławiec City Center

Drugie urodziny Bolesławiec City Center
fot. Galeria BCC Wiele atrakcji i mnóstwo promocji! To wszystko będzie czekało na klientów Bolesławiec City Center w sobotę, 22 listopada. Do wspólnego świętowania zapraszamy wszystkich klientów.
istotne.pl galeria bcc

W sobotę, 22 listopada, świętujemy drugie urodziny Bolesławiec City Center. Z tej okazji dla wszystkich bolesławian przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek. Pierwszą z nich będzie koncert gwiazdy wieczoru Mateusza Ziółko, zwycięzcy III edycji programu The Voice of Poland. Koncert odbędzie się na terenie Galerii o 16:30. Po koncercie zapraszamy na wspólne krojenie urodzinowego tortu.

Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych. Z myślą o dzieciach przygotowaliśmy.: zamykanie w wielkiej bańce mydlanej, przedstawienia teatralne w wykonaniu dwóch profesjonalnych aktorów, kącik kreatywny, zwierzątka z baloników oraz pokaz robienia lizaków.

Na scenie nie zabraknie także występów zespołów lokalnych. Będzie pokaz tańca orientalnego i flamenco Szkoły Tierra Flamenca. Dodatkowo przez całą sobotę na klientów Bolesławiec City Center czekały będą promocję oraz specjalne rabaty!

Więcej szczegółów już wkrótce na stronie galerii BCC oraz profilu na Facebooku .
Wszystkich zapraszamy do wspólnego świętowania! Zapewnimy prawdziwie urodzinową atmosferę!