Weekend w Forum

Weekend w Forum
fot. BOK-MCC Na ekranie kina film familijny„Bella i Sebastian”, bajka „Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę”, dwie komedie polskie i amerykańska produkcja „Interstellar”.
istotne.pl bok mcc, kino forum

„Bella i Sebastian”, to przygody przecudnego puszystego psa i małego chłopca, wzruszająca opowieść o prawdziwej przyjaźni, wierności i miłości. Dla młodych przygotowano w weekend drugi film, animację, w której najsłynniejsze bajkowe motywy świata łączą się i splatają w arcyzabawną opowieść o księżniczkach, smokach i krasnoludkach.

Ponadto dwie bardzo dobrze przyjęte rodzime komedie: zabawna i pełna zaskakujących zwrotów akcji historia dwójki młodych ludzi „Dzień dobry, kocham cię” oraz Jerzy i Maciej Stuhrowie w brawurowej słodko-gorzkiej satyrze na polską współczesność „Obywatel”. Ze względu na duże zainteresowanie filmem „Obywatel” od piątku codziennie seanse trzyracy dziennie na sali kameralnej. A dla miłośników science fiction naukowa teoria przełożona na język filmu „Interstellar”, opowieść o teorii wehikułu czasu Kipa Thorne’a.