Wojciech Kasprzyk: Zmniejszone zadłużenie

Wojciech Kasprzyk: Zmniejszone zadłużenie
fot. KWW Gospodarze w powiecie Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, iż przyszła rada ma możliwości na duże inwestycje.
istotne.pl wybory, wojciech kasprzyk

W ostatnim czasie w naszym mieście widać znaczące zmiany wizerunkowe oraz jakościowe. Spowodowane jest to wysoką aktywnością urzędników miejskich, jak i powiatowych, którzy z dużą determinacją pozyskali środki z funduszy europejskich dla naszego miasta.

Pozyskanie pieniędzy z UE to ogromne wsparcie finansowe umożliwiające realizacje planowanych inwestycji. Nie zapominajmy, że my mieszkańcy również partycypujemy w realizacji tych działań. Dzisiaj to również nasze inicjatywy realizują radni wspólnie z Prezydentem i urzędnikami.

Dzisiaj to My możemy spojrzeć i zdecydować: - która droga, czy chodnik ma być zrobiony; - gdzie powinno powstać nowe boisko; - komu i jak pomóc; - oraz o wielu innych inicjatywach.

Dlatego już dziś obniżamy zadłużenie budżetu miejskiego tak aby jak najlepiej spożytkować nową transze pieniędzy z Brukseli. Robimy to po to, aby już dziś przygotować się z Państwem do nowych inwestycji czego dowodem jest planowana budowa obwodnicy miasta.

Chcę mniejszego długu Starostwa by móc przeprowadzić w przyszłości kolejne dobre inwestycje! Dlatego rezygnuje ze startu w wyborach do Rady Miasta i stawiam na Powiat i tam kandyduję.

Zapraszam do współpracy www.wojciechkasprzyk.eu

Publikacja sfinansowana ze środków KWW Gospodarze w powiecie bolesławieckim