Bajkowe lato w kinie Forum. Seanse za 9 złotych!

Bajkowe lato w kinie Forum. Seanse za 9 złotych!
fot. BOK-MCC Zapraszamy do kina Forum na wakacyjny przegląd popularnych animacji. Seanse w każdą sobotę lipca i sierpnia, zawsze o 12:15. Bilet tylko 9 złotych.
istotne.pl bok-mcc, kino forum

W ramach „Bajkowego lata w kinie Forum” nasi widzowie będą mieli okazję nadrobić filmowe zaległości lub obejrzeć na dużym ekranie ulubione filmy jeszcze raz. W naszym cyklu wyświetlimy osiem tytułów.

  • Sobota, 4 lipca, „Gnomeo i Julia”. To przezabawnie opowiedziana historia najbardziej znanego romansu wszech czasów, który tym razem przeniesiony zostaje w najmniej prawdopodobne realia: świat ogrodowych krasnali. W polskiej wersji językowej ulubieńcy widzów: Maciej Stuhr, Natasza Urbańska, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Cezary Pazura, Piotr Fronczewski i Anna Seniu.

 

  • Sobota, 11 lipca, „Disco robaczki”. Animowana komedia dla całej rodziny w rytmie największych przebojów disco lat 70. Bogdan i jego rozbujane Disco Robaczki Gocha, Tytus, Nerwal i Kadrowa Danuta zrobią wszystko, żeby udowodnić jurorom i całemu światu, że dżdżownice są gorące i nie ma haka na robaka.

 

  • Sobota, 18 lipca, „Dzwoneczek i Bestia z Nibylandii”. Tym razem Dzwoneczka i jej przyjaciółki czeka spotkanie z tajemniczą bestią z Nibylandii.

 

  • Sobotę, 25 lipca, „Samoloty 2” druga część animowanego filmu Disneya. Po awarii silnika Dusty musi zrezygnować ze startów w podniebnych wyścigach. Jednak, znany z wielkiej odwagi i ogromnego ducha walki, samolot nie poddaje się i postanawia zasilić siły lotniczej straży pożarnej.

 

  • Sobota, 1 sierpnia, „Kraina lodu” najbardziej dochodowa animacja w historii kina oraz najbardziej dochodowym film 2013 roku. Nagrodzony dwoma Oscarami: za najlepszy długometrażowy film animowany oraz za najlepszą piosenkę ”Let It Go”.

 

  • Sobota, 8 sierpnia, „Żółwik Sammy 2”. W drugiej części przygód Sammy trafia do luksusowego oceanarium, gdzie jest atrakcją dla turystów. Żółwik planuje ucieczkę. Pomyślność brawurowej akcji zależy jednak od pomocy trzęsącego koralową fauną konika morskiego o nieadekwatnym do postury przydomku Big Boss, a także od wsparcia wysoce kapryśnej, acz niezawodnej drużyny pingwinów.

 

  • Niedziela, 16 sierpnia, „Rycerz Blaszka. Pogromca smoków” niemiecka animacja o najweselszym i najbardziej pechowym rycerzu królestwa Zardzezii i jego przygodach.

 

  • Sobota, 29 sierpnia, „Kumba”. Pozbawiona pasów zebra Kumba rusza na poszukiwanie magicznego źródła, u którego – według legendy – pierwsze zebry zyskały swoje umaszczenie.
BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC