Premierowy weekend w kinie Forum

Premierowy weekend w kinie Forum
fot. BOK-MCC Od najbliższego piątku, 26 czerwca, na ekranie Forum dwie premiery. Poruszający portret skrywającego uczucia mężczyzny, ze świetną kreacją Al Pacino oraz wybuchowe kino akcji „Polowanie na Prezydenta”.
istotne.pl bok-mcc, kino forum

Ponadto film przygodowy dla całej rodziny „Kapitan Szablozęby i skarb piratów”. Jeszcze przez tydzień wyświetlamy błyskotliwą komedię „Dziewczyna warta grzechu”.

Dramat „Manglehorn” opowiada historię Angelo Manglehorn (Al Pacino), który nigdy nie pogodził się z utratą kobiety, która była miłością jego życia. Żyje samotnie, pogrążony we wspomnieniach, większą bliskość czując do swojego kota niż do ludzi, których spotyka na co dzień. Przed laty sprowadził się do małego miasteczka, gdzie niewielu mieszkańców zna tajemnice z jego przeszłości. Jedyne osoby, z którymi utrzymuje sporadyczne kontakty, to zajęty karierą syn oraz zamieszany w podejrzane interesy dawny uczeń. Raz w tygodniu Manglehorn celebruje swój mały rytuał: odwiedza lokalny bank, w którym pracuje intrygująca go kobieta. Para samotników nawiązuje nić porozumienia, ale gdy dzielący ich dystans zacznie maleć, Manglehorn niespodziewanie znajdzie się na emocjonalnym rozdrożu. Będzie zmuszony dokonać wyboru między bezpiecznym życiem w cieniu przeszłości, a nieznanym, które może przynieść każdy nowy dzień.

„Polowanie na Prezydenta” to doskonale przyjęty przez widzów i krytyków wybuchowy mix komedii, akcji i kina przygodowego z udziałem plejady hollywoodzkich aktorów. W obsadzie Samuel L. Jackson. Rozgrywające się w zjawiskowych plenerach Finlandii, naładowane humorem i efektami specjalnymi widowisko, w którym zapierająca dech w piersiach akcja przypadnie do gustu widzom w każdym wieku.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC