Super Gotówka i Mocna Gotówka

Super Gotówka i Mocna Gotówka
fot. G. Hanaf Kredyt Gotówkowy Super Gotówka i Mocna Gotówka. Rozmowa z pracownikiem Banku, Opiekunem Klienta Edytą Walczak.
istotne.pl łuzycki bank spółdzielczy

Dlaczego warto wybrać ofertę kredytu gotówkowego w Łużyckim Banku Spółdzielczym w Lubaniu Oddział w Bolesławcu?

Opiekun Klienta Edyta Walczak: Kredyt gotówkowy Super Gotówka i Mocna Gotówka na dowolny cel, oferowany w Łużyckim Banku Spółdzielczym to tani i bezpieczny kredyt dostępny na rynku z oprocentowaniem już od 8,99%. Maksymalna kwota kredytu wynosi 80.000zł; klient może wybrać sposób spłaty kredytu – w ratach równych lub malejących. Decyzję kredytową otrzymamy nawet w jeden dzień.

Jakie trzeba spełnić podstawowe kryteria aby otrzymać kredyt gotówkowy?

Podstawowym kryterium, aby otrzymać Super Gotówkę i Mocną Gotówkę jest posiadanie zdolności kredytowej przez Klienta oraz pozytywny BIK (pozytywna ocena punktacji w biurze informacji kredytowej), z chwilą złożenia wniosku są to podstawowe czynności sprawdzane przez pracownika banku.

Jakie dokumenty są wymagane w celu otrzymania kredytu gotówkowego?

Do rozpatrzenia wniosku kredytowego Bank wymaga jedynie zaświadczenia o zarobkach wypełnionego przez pracodawcę.

Gdzie osoby zainteresowane kredytem gotówkowym Łużyckiego Banku Spółdzielczego mogą uzyskać szczegółowe informacje?

Zapraszamy codziennie od 8.30 do 16.00 do naszego oddziału w Bolesławcu przy ul. Łukasiewicza 13, telefony kontaktowe: stacjonarny 75 732 2903, 75 722 7530, 75 722 7533, 75 722 7534 lub na stronę internetową Łużyckiego Banku Spółdzielczego.

Miła i profesjonalna obsługa pomoże dopełnić wszelkich formalności oraz doradzi w wyborze odpowiedniego produktu.

Serdecznie zapraszamy.

Łużycki Bank Spółdzielczy znajduje się w Bolesławcu przy ulicy Łukasiewicza 13Łużycki Bank Spółdzielczy znajduje się w Bolesławcu przy ulicy Łukasiewicza 13fot. ŁBS